Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Volkan’ın Kararı Kimden Yana Olacak?

Takip Et:
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Volkan’ın Kararı Kimden Yana Olacak?
Sadakatsiz 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Volkan’ın Kararı Kimden Yana Olacak?

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Sadakatsiz, 2. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Asya, oğlunun futbol kampından sonra ona bir ilişkisi olduğunu bildiğini, şayet itiraf eder ve de o bayandan parçalarsa onu bağışlayabileceğini söylüyor. Ancak Volkan, inkar ediyor. asya, Derya’dan Volkan’ı arayıp Derin’in hamile olduğunu açıklamasını istiyor. Volkan, doğruca Derin’in yanına gidiyor. Derin, Volkan’a hemen boşanmazsa onu terk edeceğini, söylüyor.
Bakalım Asya’ya ne diyecek? Volkan’ın kararı kimden yana olacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Volkan’ın Kararı Kimden Yana Olacak?

Vefasız dizisinin 3. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Asya, kocasının doğum günü partisinden erken eve dönüyor. Eve döner dönmez, Volkan’ın tam eşyalarını toplayıp bagaja koyuyor. Alkolü fazla kaçıran Mert, herkese Volkan’ın nasıl birisi olduğunu anlatmaya kalkıyor.
Derin, Volkan’la bir köşede saklıca buluşuyor ve ona karısıyla öpüşmesinin hesabını soruyor. Volkan, onu soğukkanlılaştırıp ikili öpüşüyor. O sırada birisi onları öpüşürken videoya alıyor.

SADAKATSİZ 2. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Volkan eve âmâ kütük ayyaş geliyor. Kapının önündeki bagajları fark dahi etmiyor. Asya, ertesi gün Ali’nin bir yıldır gözlediği babasıyla gideceği kampı olduğunu Volkan’a andırdırıyor ve ikisini kampa yolluyor.
Derin ise, sürekli Volkan’a ileti sürükleyip boşanma işini hemen tamamlamasını istiyor. O da, Derin’den sabırlı olmasını istiyor.

Derin, sağlık kurumuna Asya’ya muayene olmak için gidiyor. Asya, ona şikayetini soruyor. Halsizliği olduğunu son günlerde de midesinin bulandığını söylüyor. Asya, ona aralıksız bir cinsel yaşamı olup olmadığını, biri veye bir kaç şahısla ilişkisinin olup olmadığını sorunca Derin, yalnızca bir şahısla ilişkisi olduğunu, onunla da haftanın biri kaç günü konuşabildiklerini, çünkü onun evli olduğunu açıklıyor.

Asya, adamın eşinin bu gidişatı öğrenip öğrenmediğini soruyor.
Asya, ondan kan alıp bir de idrar örneği istiyor. Hemen idrar örneği gelince hamilelik testi yapıyor ve Derin’in hamile olduğunu söylüyor.

Eve gelince Asya, Volkan’la konuşuyor. Volkan, ilişkisi olduğunu inkar ediyor. Derya’yı arayan Asya, hemen Volkan’ı arayıp Derin’in hamile olduğunu açıklamasını istiyor. O da arıyor. Volkan, bir gerekçe uydurup doğruca Derin’in yanına gidiyor. Derin, ondan parçalamak istediğini açıklıyor. Volkan ise, onsuz yaşayamayacağını açıklayıp ona sarılıyor.

Vefasız 2. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Derin Muayeneye Asya’ya Gidip Ona Nispet Yapıyor!.