Medya

Sadakatsiz 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya’dan Da Vazgeçemiyor Derin’den De!

Kanal D’nin yeni iddialı dizisi Sadakatsiz, 3. kısmıyla 21 ekim çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Asya, oğlunun futbol kampından sonra eşine, bir ilişkisi olduğunu bildiğini, şayet itiraf eder ve de o bayandan parçalarsa onu bağışlayabileceğini söyler. Ancak Volkan, inkar eder. Asya, Derya’dan Volkan’ı arayıp Derin’in hamile olduğunu açıklamasını ister. Volkan, Derya’yla konuştuktan sona doğruca Derin’in yanına gider. Derin, Volkan’a hemen boşanmazsa onu terk edeceğini, söyler.
Vefasız 3. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Volkan, Asya’dan da vazgeçemiyor. Derin’den de.

Çarşamba Dizileri 2020

Volkan Asya’dan Da Vazgeçemiyor Derin’den De!

Vefasız 3. kısım 1. fragmanında; Asya, Volkan’a ehemmiyetli işini halledip halletmediğini soruyor. O da, hallettiğini ve bir daha olmayacağını söylüyor. Derin, ertesi gün Derya’ya gidip bebeği aldırmak istediğini açıklıyor.
Gece Volkan’ı Derin arıyor. Volkan, aşağı inip onunla görüntülü konuşup onu özlediğini açıklıyor. Asya, onu yatak odasından izliyor.

İşte Vefasız 3. kısım 1. fragmanı….

SADAKATSİZ 2.
Eve döner dönmez, Volkan’ın tam eşyalarını toplayıp bagaja koyar. Alkolü fazla kaçıran Mert, herkese Volkan’ın nasıl birisi olduğunu anlatmaya kalkar. Volkan’da ona yumruk atıp konuşmasını maniler. Derin, Volkan’la bir köşede saklıca buluşur ve ona karısıyla öpüşmesinin hesabını sorar. Volkan, onu uysallaştırıp ikili öpüşür. O sırada birisi onları öpüşürken videoya alır.

Volkan eve âmâ kütük ayyaş geliyor. Kapının önündeki bagajları fark dahi etmez.
Onunla konuşmayı kamp dönüşüne erteler. Derin ise, sürekli Volkan’a ileti sürükleyip boşanma işini hemen tamamlamasını ister. O da, Derin’den sabırlı olmasını ister.

Derin, sağlık kurumuna Asya’ya muayene olmak için gider. Asya, ona şikayetini sorer. Halsizliği olduğunu son günlerde de midesinin bulandığını söyler. Asya, ona devamlı bir cinsel yaşamı olup olmadığını, biri veye bir kaç şahısla ilişkisinin olup olmadığını sorunca Derin, yalnızca bir şahısla ilişkisi olduğunu, onunla da haftanın biri kaç günü konuşabildiklerini, çünkü onun evli olduğunu açıklar.

Asya, adamın eşinin bu vaziyeti öğrenip öğrenmediğini sorar.
Asya, ondan kan alıp bir de idrar örneği ister. Hemen idrar örneği gelince hamilelik testi yapar ve Derin’in hamile olduğunu söyler.

Eve gelince Asya, Volkan’la konuşur. Volkan, ilişkisi olduğunu inkar eder. Derya’yı arayan Asya, hemen Volkan’ı arayıp Derin’in hamile olduğunu açıklamasını ister. O da arar. Volkan, bir mazeret uydurup doğruca Derin’in yanına gider. Derin, ondan bölmek istediğini açıklar. Volkan ise, onsuz yaşayamayacağını açıklayıp ona sarılır.

Vefasız 3. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Volkan’ın Kararı Kimden Yana Olacak?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu