Medya

Sadakatsiz 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Derin Muayeneye Asya’ya Gidip Ona Nispet Yapıyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Sadakatsiz, 2. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Asya, Volkan’a evlendiklerinde birbirlerine verdikleri sözü ona andırdırır ve şayet kendisini kandırdığını itiraf edip o bayandan parçalarsa onu affedeceğini açıklar. Volkan ise, gerçekten onu kandırdığını mı düşündüğünü açıklayıp inkar eder. Sadakatsiz 2. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Derin, Muayeneye Asya’ya gidip ona nispet yapıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Derin Muayeneye Asya’ya Gidip Ona Nispet Yapıyor!

Sadakatsiz 2.
fragmanında; Derin, muayene olmak için özellikle Asya’ya gider. Asya, ona şikayetinin ne olduğunu sorduğunda, son dönemlerde kendisini halsiz sezdiğini ve midesinin bulandığını açıklar. Oda, beraber olduğu biri veya birileri olup olmadığını sorar. Derin’de, yalnızca tek bir birey olduğunu, onunla yeteri kadar fikir ve onun mutsuz bir evliliğinin olduğunu, bir çocukları olduğunu açıklıyor. Asya, Derin’in kolunu yakalayıp onun kanını alıyor.

İşte Vefasız 2.
fragmanı….

SADAKATSİZ 1. KISIM ÖZETİ!

Asya, büyük bir sağlık kurumunda doçent hekim, eşi Volkan ise mimardır. Çiftin, Ali adında bir oğulları vardır. Asya, kocasının kendisine verdiği atkıda sarı bir saç teli tespit eder.
Onlarda Volkan’ın asla böyle bir şey yapmayacağını ve boşa vesvese yaptığını açıklar.

Asya, Ali’yi mektepten almaya gittiğinde onun sınıf dostunun annesinin Volkan’ın asistanı olduğunu ve her gün beşte işten çıktıklarını bilir. Volkan ise, çalıştığını açıklayıp her gün geç saatlerde eve kazanç. Asya, sağlık kurumundan erken çıkıp kocasını takip eder ve onun annesini bakmaya gittiğini boşa vesvese yaptığını düşünür. Ama bakıcıdan Volkan’ın annesini bakmaya aylardır gelmediğini bilince yeniden kafası karışır.

Kendisinden uyku ilacı isteyen hastanın sevgilisinden şiddet baktığına tanık olur.
Volkan bir eve girer. Çıkışta, otomobilin valizine bir şeyler koyar. Nil, Asya’yı arayıp bir kocasının bir eve girdiğini ve bir bayanla baktığını, otomobilin valizine bakmasını ister. Bir de kadının bindiği otomobilin plakasını alır.

Volkan’ın 40. yaş doğum gününde, Asya, kocasının otomobilinin valizinde bir telefon tespit eder. Onun yeni iş yapacağı adamın kızıyla kandırdığını, en yakın dostlarının da bu vaziyeti bildiğini bilir. Volkan, konuklara teşekkür ettikten sonra konuklar, Asya’nın konuşma yapmasını ister.
Derin ise bu gidişata bozulur.

Sakakatsiz 2. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya’ya Hıyanet Ettiğini İnkar Ediyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu