Medya

Saçını başını yolasım var! Maria ile Mustafa dizisinde herkes ona gıcık!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Öyküsü ve etkileyici atmosferi ile noktaya değinen dizilerden birisi de Maria ile Mustafa… Bütün de atv ekranında izleyicilerin yoğun alaka gösterdiği bir stilde olan dizi nedense reytinglerde çok makûs performans sergiliyor.

Belki de alışılmış atv izleyicisi artık bu cins dizilerden pek de beğenmiyor. Maria ile Mustafa ilk 6 kısım performansı ile reyting noktasında iyi bir izlenim bırakmadı. Hilmi Cem İntepe ve Jessica May ikilisinin zaferli geçimleri de tabloyu değiştirmedi.
Tuğba Tutuğ, devamlı gündem oluyor. Galibiyetli oyunculuğu sayesinde karaktere izleyicilerin gıcık olmasını sağlayan Tutuğ, işini gayet iyi yapıyor. Sosyal medyada ise karakter hakkında çok ağır yorumlar yapılıyor. Elbette ki bu oyuncunun galibiyetinin bir neticeyi…

Maria ile Mustafa dizisinin 18 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 7.kısmından 2. fragman yayınlandı. Maria’nın “Bebeğimi kaybediyorum” sözleri izleyicileri üzdü. Çoğu Zaman dizi hayranı Maria’nın bebeğine bir şey olmamasını istiyor.

“Gonca’nın saçını başını yolasım var” diye yorum yapanlar da tebessümdürüyor.
İzleyicileri çok coşkulu anların gözlediği fragmanı aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz.

“Ben bir şey bildim…
Çok büyük bir şey!”

7.Kısım 2.Tanıtımı Yayında.#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00’de #atv’de.#MariaileMustafa | #NTCMedya @_NTCMedya | #atv @atvcomtr pic.twitter.com/zfvCwilnX1

— Maria ile Mustafa @MariaileMustafa October 15, 2020

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu