Kültür ve Sanat

Ryan Reynolds’lı “Free Guy” filminden fragman yayımlandı

Ryan Reynold‘ın başrolünde olduğu ve izleyiciler tarafından merakla beklenen “Free Guy” filminden yeni bir fragman yayımlandı.

Son dönemde “Pokémon: Detective Pikachu” , “The Hitman’s Bodyguard” ve “6 Underground” gibi filmler ile izleyici karşısına çıkan Ryan Reynolds, bu sene izleyicileri cümbüşlü bir serüvene ortak edecek olan büyük bütçeli bir yapımla daha karşımıza çıkacak.
Guy, Milly ve Keys adlı iki programcının geliştirdiği bir kod sayesinde dünyasının bir video oyunu olduğunun farkına varır. Ardından kendisini kahraman yapmak için adımlar atar ve geliştiriciler oyunu kapatmadan evvel oyunu kurtarmak için zamana karşı yarışır.

Filmi, “Night at the Museum”, “The Staj”, “Buluşma Gecesi”, “Daha Ucuza Düzine” ve “Big Fat Liar” gibi filmlerin de rejisörlüğünü yapmış olan Shawn Levy idarıyor.

Free Guy filminin oyuncu kadrosunda; Killing Eve’de Villanelle’i canlandıran Jodie Comer, Stranger Things’ten tanıdığımız Joe Keery ve bir önceki yıl piyasaya sürülen kendi filmi olan Jojo Rabbit’te oyunculuk yapmış olan rejisör ve oyuncu Taika Waititi yer alıyor.

Free Guy

Bestekar Christophe Beck, filmin “kariyerinin en büyük müzikal güçlüklerinden biri” olduğunu açıkladı ve filmi “Grand Theft Auto” ve “The Truman Show” arasındaki bir geçişe benzetti.

Free Guy filmi ne zaman çıkacak?

Daha evvel gelecek aylarda yayımlanması tasarlanan pek çok büyük sinema filmi, gelecek tarihlere itilmeye devam ediyor.
Vizyon tarihi başta 3 Temmuz olarak tanımlanan film, yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.

Filmden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu