Ryan Reynolds ve Jodie Comer’lı Free Guy Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Takip Et:
Ryan Reynolds ve Jodie Comer’lı Free Guy Filminden Yeni Fragman Yayınlandı
Ryan Reynolds ve Jodie Comer’lı Free Guy Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Ryan Reynolds ve Jodie Comer’ın başrollerinde yer aldığı, Shawn Levy imzalı Free Guy filminden yeni fragman yayınlandı. Taika Waititi’nin de rol aldığı film, 11 Aralık’ta vizyona girecek.

Deadpool’un yakaladığı zaferin ardından Hollywood’un önde gelen yıldızları arasına ismini yazdıran Ryan Reynolds, o günden beri kariyerini büyük bütçeli stüdyo yapımlarıyla şekillendirmeye devam ediyor.
Çalıştığı bankanın atanmasından tutun da kaza geçirip rehine olarak alınmasına kadar Guy’un başına devamlı makûs vakalar geliyor. Bu vaziyete dur demek için harekete geçen Guy, banka soyguncularına karşı gelmeye çalışıyor ancak bir vakit sonra bir oyunun içerisinde olduğunu fark ediyor. Bu oyunun içinde ehemmiyetsiz bir karakteri canlandırdığını fark eden Guy, aksiyon dolu bir serüvene atılmaya karar veriyor.

Ryan Reynolds’ın Başrolünü Üstlendiği Free Guy, 11 Aralık 2020’de Vizyona Girecek

Ryan Reynolds’ın “filmografimdeki gözde filmim” olarak belirlediği Free Guy’ın oyuncu kadrosunda Reynolds’a galibiyetli rejisör Taika Waititi, Killing Eve ile çıkış yapan Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Britne Oldford gibi adlar eşlik ediyor.

Free Guy’ın 3 Temmuz 2020’de vizyona girmesi tasarlanıyordu.
Filmin yeni vizyon tarihi ise 11 Aralık 2020 olarak tanımlandı. Pandemi sebebiyle bir defa daha ertelenmediği takdirde çok yakında sinema sevler ile buluşacak olan film için tanıtım çalışmalarına sürat veren 20th Century Studios, filmden yeni bir fragman yayınladı.

Kaynak: 20th Century Studios

.