Kültür ve Sanat

Ryan Murphy, Meryl Streep ve Nicole Kidman’ı Bir Araya Getiren The Prom Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key gibi isimleri bir araya getiren Ryan Murphy imzalı The Prom filminden ilk fragman yayınlandı. Film, 11 Aralık’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak.

Nip/Tuck ve Glee gibi dizilerle adını duyurduktan sonra American Horror Story ile büyük başarı yakalayan ve son yıllarda televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri hâline gelen Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Murphy’nin 2014 yapımı The Normal Heart’tan beri yönettiği ilk film olan The Prom, bu yıl Netflix’te sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimleri bir araya getiren oyuncu kadrosuyla merak uyandıran The Prom için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, heyecanla beklenen filmden ilk fragmanı yayınladı.

The Prom, 11 Aralık’ta Netflix’te İzleyici ile Buluşacak

The Prom

The Prom, 2018’in ekim ayında Broadway’de sahnelenmeye başlayan ve altı Tony adaylığı kazanan aynı adlı müzikalden uyarlandı. Bu dörtlü görünüşte genç bir kızın hakları için mücadele veriyor olsa da aslında tek amaçları bu olayı kullanarak kendilerini yeniden gündeme taşımaktır.

Bu yıl gerek orijinal yapımları gerekse haklarını aldığı filmlerle ödül sezonunda bir hayli etkili olacak gibi görünen Netflix, The Prom’dan da oldukça umutlu. Meryl Streep ve Nicole Kidman gibi iki usta oyuncuyu kadrosunda barındıran filmin özellikle oyunculuk kategorilerinde iddialı olacağı tahmin ediliyor.

11 Aralık’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak filmden yayınlanan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Netflix

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu