Kültür ve Sanat

Ryan Gosling, David Leitch’in Yeni Filminde Rol Alacak

Ryan Gosling, John Wick ve Deadpool 2’nun rejisörü olan David Leitch’in henüz adı belirli olmayan yeni filminde bir dublörü canlandıracak.

Half Nelson, Blue Valentine, Drive, The Ides of March, La La Land filmlerinde yaşam verdiği birbirinden değişik karakterlerle isminden söz ettiren Ryan Gosling, en son Damien Chazelle ile yine toplandığı 2018 yapımı First Man‘de izleyici ile buluşmuştu. Takribî iki yıldır bir filmde rol almayan Gosling, tertemiz bir projeyle beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre Ryan Gosling; The Matrix filmlerinde dublör ve kavga et koreografı olarak misyon aldıktan sonra Chad Stahelski ile idarediği John Wick filmiyle rejisör olarak büyük çıkış yakalayan, sonrasında Atomic Blonde, Deadpool 2, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw gibi izleyicinin alkışını kazanmış filmlere imza atan David Leitch‘in yeni filminde rol alacak.

Ryan Gosling, David Leitch’in Yeni Filminde Bir Dublörü Canlandıracak

Ryan Gosling

Ryan Gosling, henüz adı belirli olmayan bu filmde riskli sahnelerde yer alan bir dublörü canlandıracak.
Yukarıyada da belirttiğimiz gibi Leitch, uzun senelerdir pek çok ehemmiyetli filmde dublör ve kavga et koreografı olarak vazife aldı. David Leitch, rejisörlüğünü üstleneceği bu film sayesinde dublörlük alanındaki şahsi deneyimlerini izleyiciye aktarma kaderini yakalayacak.

Henüz adı belirli olmayan bu filmin senaryosunu Iron Man 3, Mission: Impossible – Rogue Nation, Hotel Artemis ve David Leitch’in idarediği Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmlerinin senaryocuyu olarak tanınan Drew Pearce kaleme alacak.

Ryan Gosling’in yapımcılığını da üstleneceğini filmin ne zaman vizyona gireceği bilinmeyenliğini gözetiyor.
Ancak ikilinin yoğun programları ve pandemi koşulları, bu vaziyetin hemen yaşama geçmesini bir tık güçleştiriyor. Yakın zamanda filmle alakalı son dakikalar dinlemeyi bekliyoruz.

Öte yandan önümüzdeki dönemlerde David Leitch’in Brad Pitt’in başrolünde yer alacağı aksiyon-gerilim cinsindeki Bullet Train filmini idareyeceğini; Ryan Gosling’in ise Anthony ve Joe Russo’nun rejisörlük koltuğuna oturduğu The Gray Man, The Martian’ın yazarı Andy Weir’ın yeni romanı The Hail Mary’nin film adapte etmesi ve Universal’ın yeni canavar filmi Wolfman‘de rol alacağını sözlerimize ilave edelim.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu