Kültür ve Sanat

Ron Howard’ın Amy Adams ve Glenn Close’lu Hillbilly Elegy Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Ron Howard’ın Gabriel Basso, Amy Adams ve Glenn Close’lu yeni filmi Hillbilly Elegy’den ilk fragman yayınlandı. Hillbilly Elegy, 24 Kasım’da Netflix’te izleyici ile buluşacak.

A Beautiful Mind, Apollo 13 ve Cinderella Man gibi hoşlanılan filmleri sinema dünyasına kazandıran Oscar mükâfatlı rejisör Ron Howard, bu sene yeni yeni filmi Hillbilly Elegy ile sinema sevlerin karşısına çıkacak. Gerek Ron Howard imzası taşıması gerek bir araya getirdiği oyuncu kadrosuyla merak uyandıran film için coşkulu bekleyişimiz sürerken, Netflix filmden ilk fragmanı yayınladı.

Amy Adams ve Glenn Close gibi iki akılda adı oyuncuyu bir araya getiren Hillbilly Elegy’nin başrolünde genç oyuncu Gabriel Basso yer alıyor.
Vance‘in çok satan anı kitabından adapte edilen Hillbilly Elegy; Apalaş Dağları’nda yaşayan bir ailenin üç neslinin hikâyesini, ailenin en genç azası olan J.D.’nin bakış açısından anlatıyor. Vance’in Amerika’nın orta batısında geçirdiği çocukluk senelerinden yola çıkarak kaleme aldığı anı kitabı, Amerikan Düşü’nın çağdaş bir analizi olarak bakılıyor.

Filmin senaryosunda The Shape of Water’ın Oscar adayı senaryocuyu Vanessa Taylor‘ın imzası bulunuyor.
Amy Adams ve Glenn Close’un varlığı filmin özellikle oyunculuk kategorilerinde iddialı yapımlardan biri olacağını gösteriyor. Filmin öbür kategorilerde ne kadar iddialı olduğunu ise bekleyip bakmamız gerekiyor.

Kaynak: Netflix Türkiye

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu