ROMANTİK KOMEDİ 3 MÜ GELİYOR?

Takip Et:
Seri için 2010 yılında “Romantik Komedi” ve 2013 yılında “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” çekilmişti. Filmin başrol oyuncularından Burcu Kara serinin üçüncü filmi için senaryonun hazır olduğunu söyledi.
 
Serinin önceki iki filminde Sinem Kobal, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan, Burcu Kara, Gürgen Öz gibi  sevilen oyuncular yer almıştı.
 
Burcu Kara 'Birkaç yazdır isteniyor Romantik Komedi…Fanlar da çok istiyor, bize çok sorulan bir iş o… Biz de isteriz biraraya gelmeyi… Senaryo hazır, bu yaz da çekilecek diye planlanıyor ama sete çıkmadan herşey onaylanmadan kesin bir şey söylemek istemem ama o yönde ilerliyor' diye konuştu.
 
Filmin oyuncularından Sinem Kobal'ın,  'Romantik Komedi 3'   filmi için 1 milyon lira isteyince, senaryo değiştirilerek kadro dışı bırakıldığı söylenmişti. Kobal iddialara 'Benim için önemli olan iyi senaryolar içerisinde yer almak. Altan’ın projeden ayrılması ile senaryoda yapılan değişiklik ikna edici olmadığından geçtiğimiz yıl proje rafa kalkmıştı. Bu sene proje tekrar gündeme geldi ancak henüz senaryonun son hali henüz ulaşmadı. Geldiği zaman okuyup, değerlendireceğim' diye cevap vermişti.