Robert Zemeckis İmzalı The Witches Filmi 22 Ekim’de HBO Max’te Yayınlanacak

Takip Et:
Robert Zemeckis İmzalı The Witches Filmi 22 Ekim’de HBO Max’te Yayınlanacak
Robert Zemeckis İmzalı The Witches Filmi 22 Ekim’de HBO Max’te Yayınlanacak

Pandemi sebebiyle vizyon programı iptal edilen Robert Zemeckis imzalı The Witches, 22 Ekim’de HBO Max’te izleyici ile buluşacak. Anne Hathaway’in başrolünü üstlendiği filmden ilk afiş yayınlandı.

Bu sene sinema sevler ile buluşacak olan en dikkat çekici filmlerden biri de Back to the Future, Forrest Gump, Contact gibi unutulmaz filmleri sinema dünyasına kazandıran Robert Zemeckis‘in yeni filmi The Witches idi.
Ancak koronavirüs salgını patlak verip vizyon takvimi alt üst olunca The Witches’ın vizyon programı da sekteye uğradı. Film, haziran ayında müddetsiz olarak ertelendi.

Arada geçen müddette Warner Bros.’un yeni bir vizyon tarihi tanımlaması, filmin güz-kış aylarında vizyona girmesi tasarlanan birçok yapım gibi 2021’e erteleneceğini düşündürdü. Ancak görünen o ki Warner Bros.’un merakla beklenen film için değişik tasarıları var.

Warner Bros., Zemeckis’in merakla beklenen yeni filminin 22 Ekim’de HBO Max‘te yayınlanacağını duyurdu.
The Witches’ın HBO Max’e geçtiği duyurulurken, filmden ilk afiş de yayınlandı.

The Witches Filminin Başrolünde Anne Hathaway Yer Alıyor

The Witches

1990 yapımı filmin hikâyesi adapte edildiği romandan bayağı değişik ilerlerken, Zemeckis’in senaryosunu da kaleme alacağı yeni adapte etme Dahl’ın fantezi sıradanına sadık bir adapte etme olacak.
Serüven ve komedi cinslerini harmanlayan film, cadıların çocukları fareye dönüştürme gibi vahim bir tasarıları olduğunu bilen çocuğun, bu cadıları durdurmak için verdiği gayreti anlatacak.

The Witches’ın yapımcıları arasında akılda rejisörler Alfonso Cuarón ve Guillermo Del Toro da yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Anne Hathaway, Stanley Tucci, Octavia Spencer, Chris Rock gibi ehemmiyetli adlar yer alıyor.

Kaynak: Deadline

.