Robbie Amell, “Float” filmin başrolünde

Takip Et:

“Upload”, “Code: 8” ve “The Babysitter: Killer Quenn” filmlerinin yıldızı Robbie Amell, Wattpad öyküsünden adapte edilen “Float” filminin başrolünde. Aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstleniyor.

Kate Marchant’ın, bir sosyal medya sitesi olan Wattpad’de yazdığı ve 25,5 milyon okuyucuya erişen “Float” isimli popüler romantizm öyküsü, film oluyor.
Bunlardan kimileri “The Kissing Booth” ve “Afer” gibi baya trend yapımlar.

Robbie Amell, yazar Kate Marchant ve öyküsü hakkındaki fikirlerini şu sözlerle ifade etti:

“Kate olağanüstü derecede acıklı ve ilişkilendirilebilir bir aşk öyküsü yazdı. Umarım hayranlar da bu karakterlerin canlandığını bakmak için benim kadar coşkuludur.”

robbie amell float

“Float” mevzusu

Öykü, ebeveynlerinin meseleli boşanmasının ardından yaz ayını geçirmek için teyzesinin yanına giden 17 yaşındaki Waverly’yi odak noktasına alıyor.
Waverly kazanç gelmez yeni komşularından biri olan Blake Robbie Amell ve temsil ettiği her şey ile büyük bir çatışma yaşamaya başlar. Waverly’nin yüzme öğrenmemek gibi utanç verici bir gizemi vardır. Kasabanın cankurtaranı olan Blake ise bunu bildiğinde ona yüzme öğretmeyi öneri eder. Aralarındaki husumete, tek seferliğine son verdiklerinde ilişkilerinin biçimi değişir.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.