Magazin

RIZA KOCAOĞLU’NDAN DUYGULU ARDA ÖZİRİ PAYLAŞIMI

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan oyuncu Arda Öziri, otopsi işlemlerinin ardından İzmir'e götürüldü. Öziri'nin Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden yakın arkadaşı Rıza Kocaoğlu, törende çok duygulu anlar yaşayıp gözyaşlarına hakim olamadı.
 
 
Kocaoğlu, Instagram hesabından yıllar önce çekilen bir fotoğrafı paylaştı:
 
"Biz birlikte çıktık yola, sen önden gittin çoğu zaman Neler yaşamadık ki birlikte, az mı sabahladık sahnede, ne çok yollar yaptık yan yana, sokaklarda uyuduk, depremden korktuk, yalnızlıktan, yaşlanmaktan hep korktuk birlikte.
 
Bir keresinde yaşlı bir amca gece vakti oturuyordu Kıbrıs Şehitleri'nde, yağmurun altında. O kadar içerledik ki o an hayata, oturduk onla yağmurda saatlerce. Sonra bayağı karıştı gözyaşlarımız yağmura.
 
Sonra Foça var. Altan, Burak, sen, ben ne mutluyduk o gün senin kameranda. Yıllarca güldük o güne. O kadar değdi ki hayatlarımız birbirine; ben sen oldum, sen ben çoğu vakit.
 
Bizden erken büyütmüştü seni aslan babanın erken gidişi, ama çocuk gülüşünü kaybetmedin asla. Romeo’muzsun sen bizim, senin yanında kim istemez Mercutio olmayı.
 
Güle güle kardeşim, güle güle canımın parçası. İzmir’in en yakışıklı delikanlısı, Alsancak'ın en güzel çocuğu, Büyük Altaylı, canımız, ciğerimiz, kardeşimiz.
 
Çok sevdiğimiz Caligula'da dediği gibi "İnsan bedenini saran acı kadar acı bir gece. Hâlâ yaşıyorum"

İlgili Haberler

Başa dön tuşu