Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı Çiftinden Yeni Fotoğraf

Takip Et:
Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı Çiftinden Yeni Fotoğraf
Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı Çiftinden Yeni Fotoğraf

Bir vakittir mutlu bir birliktelikleri olan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı çifti aralarındaki aşkı yaz aylarının başında kabul etmişti. İlişkilerini gizleme gereği dinlemeyen çiftin beraber paylaştıkları ilk resim hoşlananları tarafından alkış yağmurunu yakalanmıştı. Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı çiftinden yeni resim geldi. İşte çiftin yeni resmi;

Bir Müzakereli Bir Barışıklardı

İlişkilerinin başlarında bir müzakereli bir barışık olan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı, Haziran ayında ayrılık arifesinden döndü.
Ardından Hazal Subaşı da bir sonraki hafta sevgilisi Rıza Kocaoğlu’yla beraber gittiği mekanı hiddetlenerek terk ettiği iddiaları gündeme geldi. Ünlü oyuncu Hazal Subaşı o iddialar hakkında “O tatsızlık benimle ilgiliydi, Rıza’yla alakası yok. Telefon ettiğim birine çok öfkelendim ve kalkıp mekanı terk ettim. Rıza’yla bir meselem yok.  “Eczaneden çıkarken nesnele takılan Hazal Subaşı, “Alerjik bir gidişatım var, o surattan ilaç aldım” açıklamasını yaptı.

Rıza Kocaoğlu Ile Hazal Subaşı Aşkından İlk Poz

Resimleri Binlerce Alkış Aldı

Rıza Kocaoğlu geçtiğimiz aylarda son olarak sosyal medya sayfasından yayınladığı romantik bir pozla takipçilerine sürpriz yapmıştı.
Yakışıklı oyuncunun bu paylaşımına kalp emojisi koymuş çiftin resmini binlerce birey sevmişti.

Hazal Subaşı Kimdir?

Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı Çiftinden Yeni Resim

Çukur’un oyuncuları Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu, bir vakittir aşk yaşıyor.
Geçtiğimiz hafta nesnellere yakalanan Hazal Subaşı ilişkileri hakkında”Herkes kendi karakterine odaklanmış oluyor ama birbirimize destekçi oluyoruz. Değişik dizilerde olsak da birbirimize destekçi olurduk. Çok fazla sahnemiz yok. Genel de aynı günler sete gitmiyoruz. Çok denk gelmiyoruz” açıklamasını yapmıştı. Bu hafta ise Rıza Kocaoğlu, Hazal Subaşı ile tatilde çekildiği bir resmi sosyal medya hesabından paylaştı. İkilinin resimleri yeniden alkış yağmurunu yakalandı.

Rıza Kocağlu Kimdir?

 

.