Magazin

Rıza Esendemir, İrem Derici hakkında sessizliğini bozdu!

Önceki haftalarda ünlü radyocu Rıza Esendemir babası Suat Esendemir hayatını kaybetmişti. Rıza Esendemir, geçtiğimiz akşam İstanbul’da kameralara yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlamaktan kaçmayan Rıza Esendemir, baba Suat Esendemir’in vefatının ardından çok zor günler geçirdiğini söyledi. 2014 Eylül ayında dünya evine giren İrem Derici ve Rıza Esendemir ile 2016 yılında evliliklerini sona erdirmişlerdi. Aralarındaki krizin evliliklerinin sonlanmasıyla, sona ermediği her fırsatta karşılıklı olarak yansıtılmıştı. İrem Derici, eski eş olan Rıza Esendemir’in babası Suat Esendemir’in cenazesine çelenk göndererek beklenmedik bir harekete imza atmıştı.

İrem Derici’nin bu hareketi hakkında ise Rıza Esendemir “samimiyetsiz” diyerek tek bir cevap verdi. İrem Derici’nin kendisini arayıp baş sağlığı dilemediğini onun yerine çelenk göndererek samimiyetsiz bir şekilde davrandığını oysa ki bir telefon açıp baş sağlığı dilese daha samimi olacaktı sözlerini ifade etti. 20 yıl önce yaşadığı bir ilişkiyi anlatan Rıza Esendemir, 20 yıl önce ayrıldığı eski sevgilisini dahi arayıp baş sağlığı dilediğini söyledi. Esendemir, eski sevgilisinin bu denli bir vefa’ya oldukça şaşırdığını söyleyerek teşekkür etti.

İrem Derici ile kavgalı bir şekilde boşanmadığını söyleyen Rıza Esendemir, babasının vefatı sonrasında kendisini aramak yerine annesini bile arayabileceğini söyledi. İrem Derici hastanede yatarken kendisine en sevdiği çiçekleri gönderdiğinin altını çizen Rıza Esendemir, Derici’nin hastanede yatarken hiç ziyaretine gitmediğini fakat durumu hakkında sürekli bilgi aldığını söyledi. İrem Derici’nin babası Hulusi Bey’in kendisini aradığını ve baş sağlığı dilediğini söyledi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu