Riverdale çekimleri durdu

Takip Et:
Riverdale çekimleri durdu
Riverdale çekimleri durdu

Başrollerinde; KJ Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse ve Camila Mendes’in bulunduğu “Riverdale” dizisinin 5. sezon çekimleri, Koronavirüs testlerinin gecikmesi sebebi ile durduruldu.

Kaynaklar, çekim duraklamasının geçici olduğunu ve takımın kısa zaman içerisinde tekrar sete döneceğini düşünüyor. Bir kaynağa göre, Koronavirüs testlerini sorgulamak için onaylanmış tek bir laboratuvar şirketi var ve şirket de şehirde yeni açılmış mekteplere ve mahallî firmalara öncelik veriyor.

rierdale

“Riverdale” 5.
sezonundan evvel, 4. sezondan geriye kalan son 3 kısım yayımlanacak. Her sezonu 22 kısımdan oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs sebebiyle daha az kısma sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 senelik bir zaman atlaması olacağını da doğruladı.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra parçalayacağı ve 5. sezona bütün zamanlı olarak dönmeyeceği de doğrulandı. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek adlar.
sezon tarihi ile alakalı kesin bir açıklama yapılmamış olsa da 2021’in Ocak ayında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Bu duraksamanın ise yayın tarihini nasıl etkileyeceği öğrenilmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.