Riverdale çekimleri başlıyor

Takip Et:
Riverdale çekimleri başlıyor
Riverdale çekimleri başlıyor

Geçtiğimiz hafta, CW dizilerinin çekimleri bir vakitliğine durdurulmuştu. Bu çekimi durdurulan diziler arasında “Riverdale” da yer alıyordu. Ancak çekimler tekrar başlıyor.

Dizinin 5. sezon çekimleri, Koronavirüs testlerinin gecikmesi suratından durdurulmuştu. Bir kaynağa göre, Koronavirüs testlerini sorgulamak için onaylanmış tek bir laboratuvar şirketi var ve şirket de şehirde yeni açılmış mektepler ile mahallî firmalara öncelik veriyor. Bu da testlerin gecikmesine ve setin durdurulmasına yol açıyor.

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI merkezli üretimler için Koronavirüs testleri sorgulandı ve çekimler için onay alındı.

riverdale

“Riverdale” 5.
sezonundan evvel, 4. sezondan geriye kalan son 3 kısım yayımlanacak. Her sezonu 22 kısımdan oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs sebebiyle daha az kısma sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 senelik bir zaman atlaması olacağını da doğruladı.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra böleceği ve 5. sezona bütün zamanlı olarak dönmeyeceği de doğrulandı. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek adlar.
sezon tarihi ile alakalı kesin bir açıklama yapılmamış olsa da 2021’in Ocak ayında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Bu duraksamanın ise yayın tarihini nasıl etkileyeceği öğrenilmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.