Riverdale 5. sezon ne zaman?

Takip Et:
Riverdale 5. sezon ne zaman?
Riverdale 5. sezon ne zaman?

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanlarından adapte edilen “Riverdale” dizisinin 4. sezonu, geçen yıl yayımlanmıştı. 7 sezonluk bir uyuşmaya sahip olduğunu bildiğimiz dizinin 5. sezon tarihi ise merak edilen mevzular arasında yerine geçiyor.

5. sezon çekimlerinin 2020’nin Temmuz ayında başlaması gerekiyordu. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük sıhhatli tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından tüm dizi/film çekimleri gibi Riverdale 5.
Ancak geçtiğimiz eylül ayında, dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Lily Reinhart, Jimmy Fallon ile yaptığı bir mülakatta dizi çekimlerinden bahsetti. Sete çıkmadan evvel tüm takımın, iki hafta süresince karantinada olduğunu doğruladı.

riverdale

Riverdale 5.
sezonundan evvel, 4. sezondan geriye kalan son 3 kısım yayımlanacak. Her sezonu 22 kısımdan oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs sebebiyle daha az kısma sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 senelik bir zaman atlaması olacağını da doğruladı.

Yeni sezonun, 2021’in Ocak ayında ya da ilk aylarında yayımlanması bekleniyor. Ancak bu mevzuya dair resmi bir açıklama hala bulunmamakta.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra ufalayacağı ve 5.
Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek adlar. Casey Cott ve Chales Melton’ın da yeni sezonda olması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.