Medya

Reytinglerde Hekimoğlu düşerken, Baraj yükseliyor! Menajerimi Ara sorunlu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Salı akşamları dizi rekabetinde Masumlar Apartmanı ve Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri iyi performansları ile göz dolduruyor. Peki öbür dizilerin gidişatı ne?

Her şeyden evvel Baraj dizisinin geri dönüşünü bakıyoruz. Hakikatinde reyting yükselişinde ruhsuz anlatımın terk edilmesi, gizemlerin ortaya çıkması ve dizinin coşkusunun giderek çoğalması tesirli oldu. Baraj dizisi totalde 4’lü reytinglere erişirken, ABC1’de de 4’e yaklaştı.
Ancak iyi bir geri dönüş yaptığını ve Fox TV’nin diziyi destekleme kararının pozitif olduğunu bakabiliyoruz.

Kanal D’nin harika neticeler gözlediği Hekimoğlu dizisi ise düşüş trendinden bir cinsli çıkamıyor. Menajerimi Ara dizisinin gün değiştirmesi acaba diziye pozitif tesir yapar mı, gelecek hafta yayınlanacak 22. yeni kısımda bakacağız. Ancak Dizinin 2.3 – 3,5 aralığındaki reyting neticeleri Kanal D’yi tatmin etmeyecektir.

Menajerimi Ara ise Salı rekabetinden çıkarak büyük usluk etti.
Star TV, gün farklılığı ile bakalım daha pozitif bir netice alabilecek mi? Ancak salı dizilerine de bu farklılık pozitif yarayabilir. Menajerimi Ara yokken değişik diziler reytingde azıcık yükseliş sergileyebilir.

İşte 13 Ekim Salı akşamı reytinglerde ilk 10 program listesi:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu