Medya

Reyting şoku yaşayan Sen Çal Kapımı’da bir başka şoka daha mı?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluşmakta olan Sen Çal Kapımı dizisi, geçen haftaya kadar mükemmel performans sergilemişti. Dizinin reytinglerde elde ettiği zaferler çok ehemmiyetliydi ve Fox TV açısından da büyük bir kazanım oldu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin etkileyici performansıyla ekranda varlık gösteren dizi, geçen hafta reytinglerinin düşmesi nedeniyle uslarda sual işareti bıraktı.
kısmı bu düşüşün devam mı edeceği yoksa yükseliş mi sergileneceği noktasında ehemmiyetli olacak. Serkan ve Eda karakterlerinin birbirlerine daha sıkı sarılmasını bekleyen izleyiciler 14. kısımdan yayınlanan görüntüler ile umutlandı.

Eda Yıldız’ın hoşluğu ve enerjisinin yüksekliği Serkan’ı da çok etkiliyor. Fragmanın vaziyetine bakılır ise Serkan’ın Eda’ya açıklayacakları dizinin doğrultusunu tanımlayacak. Serkan, ayrılıktan mı bahsedecek yoksa daha eforlu biçimde kenetlenecekler mi?

İzleyiciler Serkan’ın halinden makûs bir şeyler olacağını düşünerek, sosyal medyada “Lütfen Eda ve Serkan’ı ayırmayın” diye yorum bırakıyor.

Sen Çal Kapımı dizisinde izleyicilerin temennisi ekranda saf ve pak bir aşk öyküsü izlemek.
İşte 14. kısım 1. fragmanı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu