Reynmen’in loca fiyatları uçtu!

Şu sıralar 120 milyon izlenme oranına ulaşan 'Ela' şarkısı ile son haftaların en çok konuşulan ismi Reynmen'in bu popülaritesi sahne fiyatına da yansıdı. İlk kez sahneye çıkacak olan ünlü fenomenin sahne alacağı mekanda loca fiyatları 35-40 bin lirayı buldu...

YouTube’da 5.3 milyon takipçisi bulunan Reynmen, ocak ayında ‘Derdim Olsun’ şarkısını çıkarmıştı. Bir dönem yüz binlerce dinlenen şarkısını YouTube’tan kaldırmasıyla gündem olan Reynmen’in ‘Derdim Olsun’u 200 milyondan fazla izlenme oranına ulaştı.

Geçtiğimiz ay ikinci şarkısı olan ‘Ela’yı çıkaran ünlü fenomen, yine müzik listelerini alt üst etti. Hatta dünya listelerinde bir numaraya oturma başarısını gösteren ilk Türk olan Reynmen, müzik dünyasını karıştırdı. Demet Akalın, Işın Karaca gibi isimlerin ‘sahte tıklama’ ile suçladığı Reynmen, ünlü popçuları kendisini kıskanmakla suçladı.

Her geçen gün popülaritesi artan Reynmen, sahne almaya başlayacak. Bugün Çeşme’de bulunan bir beach’te ilk kez sahneye çıkacak olan ünlü fenomenin konseri biletleri satılmaya başlandığı gün tükendi. Reynmen’i locadan dinlemek isteyenler 35-40 bin lira ödedi.