Magazin

Reynmen’in eski mesleği takipçilerini şaşırttı!

Çektiği videolarla tanınan ve sonrasında Derdim Olsun ve Ela isimli şarkıları çıkararak YouTube’ta milyonlarca gmrüntülenme oranına ulaşan Reynmen, her hareketi ile gündemde yer bulmaya devam ediyor.

Önceki gün 6.4 milyon takipçili Instagram hesabından soru-cevap yapan Reynmen, verdiği bir cevapla takipçilerini şaşırttı. Ünlü fenomen “Eskiden pazarcı mıydın?” sorusuna “Evet” yanıtını verdi. Reynmen‘inn eski mesleğini bilmeyenler bu cevapla şoke oldu.

Reynmen, yıllar önce yaptığı bir açıklamada babasının eski mesleği pazarcılık olduğunu ve sürekli onun yanında çalışıp tezgahtarlık yaptığını anlatmıştı. Bunlara ek olarak garsonluk ve komilikte yaptığını söyleyen Reynmen ”Bu yaptığım mesleklerin yanında YouTube’dan kazandıklarım tabii ki çok daha fazla paralardır” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu