Reynmen’in Derdim Olsun şarkısı yeniden yayınlandı!

Reynmen olayların şarkısı Derdim Olsun'u yeniden yayınladı...

derdim-olsun-yeniden-yayinlandi

Tartışmaların ve rekorların şarkısı “Derdim Olsun” geçtiğimiz gün şarkının sahibi sosyal medyada Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş tarafından kaldırılmıştı. Şarkı izlenme rekorlarını kırmasının ardından bir çok ünlü ismin eleştirilerine maruz kalmıştı. İlk iddia ünlü şarkıcı Berkay Şahin’den gelmişti. Berkay şarkının izlenmelerinin sahte olduğunu söyleyerek büyük bir polemiğe imza atmıştı.

Berkay’ın bu söylemlerinin ardından Reynmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile şarkının Analytic (Analitik) verilerini paylaşarak kendisine iftira atanlara ders niteliğinde bir cevap vermişti. Önceki günlerde ise bir programa konuk olan şarkıcı Gökçe Kırgız’da Reynmen’in “Derdim Olsun” şarkısı için izlenmelerinin sahte olduğunu ve bunun arkasında ajansların olduğunu söylemişti. İzlenmelerin para ile satın alındığını belirten Kırgız bu tür işlerin içinde bende olduğum için biliyorum demişti. Reynmen ise bir çok benzer söylemlere maruz kalmış ve önceki gün şarkısını Youtube kanalından kaldırdığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Çıkardığı şarkının kendisi için şarkının büyük bir dert olduğunu söyleyen sosyal medya fenomeni şarkıyı bugün tekrar Youtube kanalında yayına soktu. Yeniden yayınlanan şarkı için Reynmen instagram hesabından bir açıklama yaparak şarkıyı kaldırmasının sebebini çıkan sahte izlenme dedikodularına son vermek için yaptığını söyledi.

Ağır sözlerle yanıt verdi!

20 Şubat’ta 120 milyon izlenmeye sahip şarkı bu sabah saatlerinde tekrar yayınlandıktan sonra 3 milyon kez izlenerek toplam izlenme sayısı olarak 123 milyona ulaştı. Yaptığı açıklamalar ile kendisine iftira atanlara ağır sözlerle yanıt verdi. Şarkısının 3 milyon izlenme kaybetmesinin kendisi için bir sorun olmayacağını söyleyen sosyal medya fenomeni 25 günde 120 milyon izlenen bir şarkıcı var ise bana gösterin diyerek oldukça iddialı konuştu.