Reynmen’den Bülent Seyhan’a ‘Ajdar’ yanıtı!

MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan'ın kendisi hakkında sözlerine Reynmen çok sert yanıt verdi. Ünlü fenomen, "Acaba Seyhan Müzik'te olsaydım Bülent Seyhan abimiz benim için aynı şeyleri söyler miydi?" diye sordu... 

Takip Et:

İkinci şarkısı ‘Ela’ ile müzik piyasasını altüst eden ve hemen hemen her gün yeni bir polemikle magazin gündemine gelen Reynmen’e bu kez MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan, “Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik, oysa ki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi.” sözleriyle yüklenmişti.

“ACABA SEYHAN MÜZİKTE OLSAYDIM BUNLARI SÖYLER MİYDİ?”

Reynmen, bugün çıkan haberler sonrası açtı ağzını yumdu gözünü “Ajdar’a haksızlık ettiğini düşünen varsa fiyatı hala 500 bin euro, çağırıp o haksızlığınızı telafi edebilirsiniz.” diyen ünlü fenomen “Beni siz var etmediniz, siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için  bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Acaba Seyhan Müzik’te olsaydım Bülent Seyhan abimiz benim için aynı şeyleri söyler miydi?” şeklinde konuştu.

Müzik yapacak olan yeni isimlere tavsiyelerde de bulunan Reynmen, “Son iki şarkıda deneyimlediğim ve para ile satın alamayacağınız bir tecrübemi paylaşmak istiyorum. Türkiye’deki hiçbir müzik şirketi ile anlaşmayın. Çünkü hepiniz onlardan kat be kat daha güçlüsünüz.” dedi.

“KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE AJDAR’A HAKSIZLIK ETMİŞİZ DİYOR”

Üzerine çok gelindiğini söyleyen genç fenomen, “Şu an benim üzerime gelmelerinin ve sanatçılarını benim hakkımda kötü konuşturmalarının en büyük sebebi; sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirisinin beni paralarıyla satın alamayacaklarını bilmelerinden kaynaklanıyor.” sözlerinin ardından “Velhasıl kelam; kedi ulaşamadığı ciğere Ajdar’a haksızlık etmişiz diyor.” diyerek Bülent Seyhan’a Ajdar ile gönderme yaptı. Reynmen son olarak ise şunları söyledi:

“O var ettiğinizi sandığınız sanatçıların hepsi hayatta kalmak istediği için sizlere bir şeyler konuşmaya çekinmiş, bastırılmış tiplerken ben onlardan değilim. Hiçbir bağlanılmışlığım yok. Hiç de lafımı esirgemem.”

“BANA TERBİYESİZ DİYORLAR, KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ”

Ailesi ve kendisi hakkında konuşulanlara dayanamadığını anlatan Reynmen, “Bu kadar konuşmamın tek sebebi, sadece iki parça dinlettiğim ve izlettiğim için dolaylı yoldan en büyük değerim olan aileme kadar laf işitmiş olmam. İşi bu raddeye kadar getirdiniz. Bana edepsiz, terbiyesiz gibi ithamlarda bulunuyorlar. Kişi kendinden bilir işi. Ben o değilim.” ifadelerini kullandı.