Magazin

Reynmen’den Arto hakkında suç duyurusu

‘Reynmen’ lakaplı Yusuf Aktaş, önceki günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na Beyaz TV’de yayınlanan Açıklamazsam Olmaz programında kendisiyle alakalı yorum yapan Arto hakkında kabahat bülteninde bulundu.

Arto’nun televizyon programında  kendisi hakkında karalama propagandası yaptığını ileri süren Reynmen, sarf ettiği sinkaflı sözler sebebiyle huzur ve sükûnunun bozulduğunu ileri sürdü.

Reynmen, kendisi hakkında hakaret içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürdüğü Arto’dan davacı oldu.
Bununla dahi dalga geçti. Artık yeter” dedi.

“MÜKÂFAT ALDIM, ÇEKEMİYOR”
Sosyal medya üzerinden Reynmen’in ismiyle yayınladığı bir videoda ‘Sen kimsin y…, Çiko’yu yakaladın mı? Lan, en fazla tıklanan benim. Hani millet senin arkandaydı?” biçiminde sözler sarf ettiğini ileri sürerek, aldığı ‘En iyi şarkıcı’ mükâfatı sonrası kendisinin bu vaziyeti kıskandığını, bu sebeple dalga mevzusu paylaşımlar yaptığını anlattı.

 

önceki günlerde yaptırdığı COVİD-19 testi sonrası insanların bu vaziyeti öğrenmesi gerektiğini düşündüğü için sosyal medyadan paylaştığını fakat yeniden Arto’nun “Allah bizi mikroplardan gözetiyor Reynmen’cim” diyerek hakaret içerikli sözler sarf ettiğini iddia etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu