Reynmen önce Buse Varol’a taş attı, sonra Bilal Sonses ile düet yaptı!

İkinci şarkısı 'Ela' ile müzik dünyasının altını üstüne getiren Reynmen, ilk konserini dün gece verdi. Konserin açılışında Buse Varol'un kendisi için söylediği sözleri ti'ye alan ünlü fenomen, sahnede Bilal Sonses ile düet yaptı...

Takip Et:

Çıkardığı şarkılarla YouTube’da izlenme rekorları kıran Reynmen, sahnelere de adım attı. Ünlü fenomen, ilk konseri öncesi, sahne alacağı mekanda loca fiyatlarının 35-40 bin liraya ulaştığı haberleri ile magazin gündemine gelmişti.

REYNMEN YİNE BUSE VAROL’U Tİ’YE ALDI

Genç fenomen hem rap, hem de arabesk şarkılar seslendirdiği sahne programına, “22 milyon kişi yok ama idare ederiz” diyerek başladı. Hatırlayacağınız üzere, Reynmen’in son klibinin ilk 24 saatte 22 milyon tıklama almasıyla ilgili Alişan’ın eşi Buse Varol’un “O zaman Reynmen’in konserine de 22 milyon kişi gelmeli” şeklindeki sözleri olay olmuştu.

BİLAL SONSES’TEN REYNMEN’E SÜRPRİZ

Reynmen; konserinde zaman zaman playback yaptı, zaman zaman da şarkılarını seyircilerle birlikte söyledi. Reynmen’e son dönemin en sevilen isimlerinden Bilal Sonses de sürpriz yaptı. İkili, merhum İbrahim Erkal’ın şarkısında düet yaptı.

ANNESİNİ DE UNUTMADI

Yoğun bir katılımın olduğu gözlenen konser önce Reynmen, sosyal medyadan annesi Nasibe Yılmaz Aktaş’ın doğum gününü kutlamayı da ihmal etmedi.