Reynmen kazancıyla Gülşen ve Berkay’ı geride bıraktı!

İkinci şarkısı 'Ela' ile son ayların en çok konuşulan ismi haline gelen Reynmen, ilk konseerini geçtiğimiz günlerde Çeşme'de verdi. Bir gecede 180 bin lira kazanan Reynmen, Gülşen ve Berkay gibi birçok ismi solladı...

Takip Et:

Ocak ayında çıkardığı ‘Derdim Olsun’ şarkısı ile YouTube’da 200 milyondan fazla izlenme oranına ulaşan Reynmen, ikinci şarkısı ‘Ela’ ile de başarısını sürdürdü. Şu sıralar 126 milyon izlenen ‘Ela’nın klibi ile adeta ortalığı karıştıran Reynmen, birçok ünlü isimle polemiğe girmişti.

İLK KONSERİNİ ÇEŞME’DE VERDİ

“Abilerim ablalarım size müjdem var konser vereceğim, albüm de yapacağım” sözleri ile müzik piyasasında daha çok adından söz ettireceğinin sinyallerini veren Reynmen, önceki günlerde ilk konserini verdi. Çeşme’de bulunan bir beach’te akşam saatlerinde sahneye çıkan ünlü fenomeni dinlemek isteyenler localar için 35-40 bin lirayı gözden çıkardı. Sahnede playback yapmasıyla eleştirilen Reynmen, Bilal Sonses’le ibrahim erkal’ın şarkısında da düet yaptı.

BİR GECEDE 180 BİN LİRA KAZANDI

İlk konseri merakla beklenen Reynmen, tek bir gece için 180 bin lira aldı. Sahne ücretini yüksek bir rakamla başlatan ünlü fenomen, 80 bin kazanan Gülşen’i, 70 bin kazanan Berkay’ı ve birçok ismi gerisinde bıraktı.