Magazin

Reynmen hakkında şaşırtan gerçek!

Reynmen, ocak ayında çıkardığı ilk şarkısı ‘Derdim Olsun’dan sonra ikinci şarkısı ‘Ela’ ile büyük bir çıkış yakalamıştı. ‘Sahte tıklama’ suçlamasıyla karşı karşıya kalan Reynmen’in şarkısı şu sıralar YouTube’da 131 milyon tıklanmayı geçti. Her gün başka bir polemikle magazin gündeminde adı geçen Yusuf Aktaş’ın kullandığı ‘Reynmen’ lakabının başkası tarafından tescillendiği iddia edildi.

REYNMEN ADININ KULLANIM HAKKINI BAŞKASI ALDI

Kasım 2018’de Ömer Duvaklı’nın müracatı sonucu Türk Patent ve Marka Kurumu, ‘Reynmen’ ismini ve kullanım hakkını Duvaklı adına tescilledi. Bu karara itiraz eden Yusuf Aktaş’ın itirazı ise kabul edilmedi. Bunun üzerine Reynmen, Aralık 2018’de Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuruda bulunarak ‘R Reynmen’ kullanım haklarını aldı.

REYNMEN İSİMLİ HESAPLARIN MİLYONLARCA TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Reynmen adıyla açtığı YouTube hesabı 5.4 milyon Instagram hesabı ise 6.1 milyon kişi tarafından takip edilen Yusuf Aktaş’ın konu hakkında ne açıklama yapacağı ise merak konusu oldu. Öte yandan Reynmen’in Instagram hesabında güvenirliğin simgesi olan ‘mavi tik’ bulunuyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu