Reynmen gözaltına alındı!

Reynmen, dün gece kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı. Ünlü fenomen, bir muhabire tokat atıp darp etti...

Takip Et:

‘Derdim Olsun’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Reynmen, haziran ayında çıkardığı ‘Ela’ şarkısı ile de müzik dünyasının altını üstüne getirmişti. Şarkılarının klipleri milyonlarca tıklanan Reynmen, gece saatlerinde bir olaya karıştı.

REYNMEN, GAZETECİYİ DARP ETTİ

Dün gece yanındaki kız arkadaşı olduğu iddia edilen Miss Turkey 2013 Güzellik yarışmasında ikinci olan Berrin Keklikler bir mekanda bulunan Reynmen, mekan çıkışı kendisini görüntüleyen basın mensuplarına saldırdı. Show TV’nin muhabiri Akif Yaman’ın “İyi akşamlar. Bu zamana kadar hiç röportaj vermediniz. Biraz konuşabilir miyiz?” sorusuna  Reynmen, “Çek o kamerayı” yanıtını verdi. Yaman’ın “Konuşmak istiyorum sadece” sözlerine ise Reynmen,”Olay arıyorsun, çek kamerayı” şeklinde karşılık verdi. Kameraların kapatılmamasına sinirlenen ünlü fenomen, bu sefer “Kapat o kamerayı” diye bağırmaya başladı. Ardından Show Tv muhabiri Akif Yaman’a tokat atıp darp etti.

Gazetecilerin şikayeti sonrası Sarıyer’de gözaltına alınan Reynmen, karakolda ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. Ünlü fenomenin karakol çıkışı kendisine soru soran muhabirlere gülmesi ise dikkat çekti.

Reynmen’in saldırısı sonrası Show TV muhabiri Akif Yaman’ın yüzü bu hale geldi: