ManşetMüzik

Reynmen Derdim Olsun’u kaldırdı!

Rekorların şarkısı olan Reynmen adıyla bilinen Yusuf Aktaş geçtiğimiz haftalarda “Derdim Olsun” adında bir şarkı yayınlamıştı. Şarkı 1 günde 9 milyon civarında izlenme almıştı. Reynmen şarkı sonrasında yaptığı paylaşımlar ile kendisinin bile inanamayacağı rakamları gördüğünü yazmıştı. Bununla birlikte “Derdim Olsun” şarkısı bir çok ünlü isim ve eleştirmenin hedefi haline gelmişti. Başta Reynmen olmak üzere “Derdim Olsun” şarkısı bir çok eleştiriye maruz kaldı. Ortaya atılan iddialara kendince cevap veren Yusuf Aktaş beklenmedik bir hamle yaptı.

Şarkıcı Berkay Şahin’in Reynmen’i hedef alarak yaptığı paylaşımda izlenmelerin sahte olduğunu iddia etmişti. Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ise şarkının Youtube istatistiklerini paylaşarak Berkay Şahin’e ders niteliğinde bir cevap vermişti. Reynmen en son, önceki gün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olarak gelen Gökçe Kırgız’ın hedefi olmuştu. Gökçe Kırgız, şarkının izlenmelerinin sahte olduğunu ve tamamen para ile satın alındığını iddia etmişti. Bu iddiaların üzerine sessiz kalan Yusuf Aktaş bir kaç saat önce şarkıyı Youtube kanalından kaldırdı.

Reynmen sosyal medya hesabından “Şarkıyı Kaldırdım” yazan bir fotoğrafını paylaştı. Ardından yaptığı videolu açıklamada ise şarkının bottan silindi yok ondan bundan silindi gibi iddiaların gerçek olmadığını şarkıyı kendisi kaldırdığını söyledi. Yusuf Aktaş devamında ise şarkının kendisini olumsuz etkilediğini ve hayatına maal olduğunu söyledi. Şarkının kendisine dert olduğunu söyleyen Reynmen buralara kadar bu şarkıyla gelmediğini söyleyip bundan sonra da o şarkı ile var olmayacağının altını çizdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı