Magazin

Reynmen: “Bu yapılan bir komplo. Beni bitirmeye çalışıyorlar!”

Gece saatlerinde kendisini görüntüleyen gazetecilere saldıran ve Show TV muhabiri Akif Yaman’a tokat atarak darp eden Reynmen, olay sonrası bir açıklama yaptı. Sözlerine “Hiçbir şeyden kaçmaya çalıştığım veya örtbas etmeye çalıştığım yok. Olayı bir de benden duyun istedim. Öncelikle kimse böyle bir olayla gündeme gelmek istemez. Özellikle televizyonun bu kadar karşısında bir insan, böyle bir konuya malzeme olmak hiç istemez. Gerçekten böyle bir şey yaşansın istemezdim. Kendimi savunmuyorum. Sabrım zorlandı gibi şeyler diyerek kendimi temize çıkarmaya çalışmayacağım. Bu saatten sonra takip etmek istemeyen insanlar takip etmeyebilirler.” ifadeleriyle başlayan Reynmen, olayı şu sözlerle anlattı:

“DAYANAMADIM, VURDUM!”

“Dün akşam alışveriş merkezinde sinemadaydım. O arkadaş çıkarken kolumdan çekti. Beni takip ediyordu. Sürekli bana bakıyor ve telefonla konuşuyordu. İşkillendim ve rahatsız oldum. Alışveriş merkezinden arabama gidecekken 3 tane telefon kamerası beni çekiyordu. Ben de çekmeyin dedim. Telefonları indirdikten sonra muhabir arkadaş bir anda celallenmeye başladı. “Ben seni burada 5 saat bekledim, çekerim!” demeye başladı. Görüntüleri sil dedim silmedi. Diklenmeye başlayınca ben de dayanamadım, vurdum.”

“BENİM TELEVİZYONA İHTİYACIM YOK!” 

Televizyonda görülmek istemediğini söyleyen Reynmen, “Daha önceki televizyon ünlüleri televizyon kameraları tarafından çekilmeye ihtiyaç duyuyorlardı ama benim bir medyam var. Ben daha önce gazetecilere beni çekmeyin demiştim. Benim buna ihtiyacım yok.” ifadelerini kullandı.

“BENİM BU KADAR HABERİMİ YAPMASAYDINIZ!”

Reynmen’in açıklamalarının devamı ise şu şekilde:

“Şımardığımı düşünen olabilir. Benim bu kadar haberimi yapmasaydınız. Siz yaptınız, ben haber olmak istemedim. Televizyon ve televizyon ekibini sevmiyorum. Televizyon içinde konumlanan insanları sevmiyorum. Bu yapılan tamamen komplo. Beni bitirmeye çalışıyorlar ve bunun için bir şeyler yapıyorlar. Ben bunu aylar önce söyledim. Üzerime gelecekler, beni bitirmeye çalışacaklar dedim.”

“ÇOCUĞU ARAYIP ‘EĞER ŞİKAYETÇİ OLMAZSAN SABAH İŞE GELME’ DEDİLER”

“Ben bunu yaptığım için suçlu olacaksam evet suçluyum. Şiddetin iyisi yok. Bunu savunacak değilim. Benim yaptığım doğru bir şey değil. Sonrasında çocukla konuşup helalleştim. Daha sonra kanalından biri arayarak ‘Eğer şikayetçi olmazsan sabah işe gelme’ dedi.

“ONLARDAN ÖZÜR DİLEMEM” 

“Ben sadece sizden özür diliyorum. Beni böyle bir durumda gördüğünüz için, böyle bir habere konu olduğum için sadece sizden özür dilerim ama onlardan dilemem. Pişman olup olmamam hiçbir şeyi değiştirmez şu an. Üzülmüyorum ayrıca, sadece beni bu durumda görmek durumunda kaldığınız için çok üzüldüm.”

“BENİ KENDİ İÇLERİNDE KONUMLANDIRMAK İSTEMİYORLAR!”

Kendisini sokak çocuğu olarak nitelendiren ünlü isimler hakkında da konuşan Reynmen, “Sanat camiasına mal etmek istemezler. Sanatçı kimliğimden sıyrıldım ve şu anda mahalle çocuğu, sokak çocuğu olarak nitelendirilmeye başladım. Çünkü böyle bir olaya karışmış bir karakteri kendi içlerinde konumlandırmak istemezler.” dedi.

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı