Reynmen albüm çıkarıp, Avrupa turnesine çıkacak!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Reynmen'in 2 Şubat 2020'de albüm çıkaracağı öğrenildi...

Takip Et:

YouTube’da çektiği videolarla tanınan ve daha sonra şarkı çıkarmaya karar veren Reynmen, şubat ayının ilk günlerinde ‘Derdim Olsun’ isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Şu sıralar YouTube’ta 246 milyon izlenme oranına ulaşan şarkının klibi, çıktığı dönemde de birçok rekoru egale etmişti. Bir ara şarkıyı 5.5 milyon takipçili YouTube hesabından kaldıran ünlü fenomen, hakkında çıkan birçok dedikodu sebebiyle bunu yaptığını açıklamış ve şarkıyı yeniden görünür hale getirmişti.

Reynmen, ikinci şarkısı Ela’yı ise temmuz ayında klibiyle birlikte yayınlamıştı. Ela 24 saat gibi kısa sürede 15 milyon izlenme oranına ulaşarak yeni bir rekor kırmıştı. Şu anda 172 milyon izlenme oranını geride bırakan şarkı, bu başarılarıyla birlikte sahte tıklanma iddiasının da ortaya çıkmasına sebep olmuştu. Demet Akalın, Aleyna Tilki, Işın Karaca ve Bülent Seyhan gibi isimler Reynmen’i eleştirmişti. Reynmen ise kendisini eleştirenlere sosyal medya hesabından yanıt vermişti. Magazin basınına konuşmayı tercih etmeyen fenomen, açıklamalarını genel olarak 6.3 milyon takipçili Instagram hesabından yapıyor.

REYNMEN 2 ŞUBAT 2020’DE ALBÜM ÇIKARIYOR

Son olarak bir magazin muhabirini darp etmesiyle gündeme gelen ünlü fenomen, 2 Şubat 2020’de ilk albümünü piyasaya çıkaracağını duyurmuştu. Reynmen’in albümü çıkardıktan sonra Nisan ayında Avrupa turnesine çıkacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda Çeşme’de bulunan bire gece kulübünde sahneye çıkan Reynmen, tek gecelik performansı için 180 bin lira almıştı. Reynmen’in konserini locadan izleyenlerin 40 bin lirayı gözden çıkarması ise çok konuşulmuştu. Reynmen, ilk konserinde playback yapmakla suçlanmıştı.