Kültür ve Sanat

Rekorların filmi: Recep İvedik!

2005 yılında yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir isimli programıyla tanınan Şahan Gökbakar, o dönem ekranlarda olan programındaki tiplemeleriyle televizyon izleyicisini kırıp geçirmişti. Ünlü komedyenin milyonlar tarafından tanınmasını sağlayan ise programda yer alan tiplemelerden biri olan Recep İvedik’i sinema filmi yapması olmuştu.

İlk olarak 2008 yılında vizyona giren Recep İvedik 4 milyon 300 bin kişi tarafından izlenmişti. 11 yıl içerisinde recep İvedik tiplemesiyle 5 film çeken Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 5 filmi tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi olmuştu. 7.5 milyon kişi tarafından izlenen filmi, yine bir Şahan Gökbakar yapımı olan Recep İvedik 4 takip etmişti. Gişede büyük bir başarı sağlayan Recep İvedik 4 ise 7 milyon 360 bin kişi tarafından izlenmişti.

RECEP İVEDİK, NURULLAH VE KİKO KENYA’DA!

Şahan Gökbakar, 5’incisini 2017 yılında çıkardığı Recep İvedik serisinin 6’ıncı filmini 8 Kasım’da beyazperdeye taşıyacak. Filmde arkadaşı Nurullah ile birlikte Konya’ya gitmek isterken Kenya’ya giden Recep İvedik’in kahkahaya boğan hikayesi anlatılacak. Ayrıca Recep İvedik 6’da Şahan Gökbakar’a bir de goril eşlik edecek. Kiko isimli gorilin İspanya’da özel hazırlandığı öğrenildi.

Recep İvedik 6’nın 5 Ekim’de yayınlanan tanıtım filmi ilk 12 saatte 2.5 milyon izlenme oranına ulaşarak yeni bir rekora imza atmıştı. O fragman şu sıralarda YouTube’da 19 milyondan fazla izlenme oranına ulaştı. Bu durumdan bir hayli memnun olan Şahan Gökbakar, önceki günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak filme gösterilen yoğun ilgi için teşekkür etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu