Kültür ve Sanat

Recep İvedik 6’ya görkemli gala!

Şahan Gökbakar yeni filmi Recep İvedik 6 için görkemli bir gala düzenledi. Ünlü isimlerin adeta akın ettiği galada sinema salonlarında kahkahalar yükseldi. Filmi izlemeden önce basının karşısına eşi Selin Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte çıkan Şahan Gökbakar, heyecanını gazetecilerle paylaştı. Seyircinin talebi doğrultusunda Recep İvedik’in yeni filmlerinin çekilmeye devam edeceğini belirten ünlü komedyen, sosyal medyada paylaşılan Recep İvedik 6’ya gitmiyoruz kampanyası hakkında da konuştu. Seyircisi için yeni filmler çektiğini ifade eden Şahan Gökbakar, komedi filmlerinin ciddiye alınıp kampanya başlatılmasının anlamsız bulduğunu belirtti.

Katılımcıların şıklıklarıyla göz doldurduğu gecede en dikkat çeken isim ise ünlü komedyenin eşi Selin Gökbakar oldu. Omuzlarını açık bırakan kırmızı bir elbise giyinen 2 çocuk annesi Selin Gökbakar, kıyafet tercihi ile tam not aldı. Galaya katılanlar arasında yer alan Berkay ve Özlem Ada Şahin, spor tazlarıyla dikkat çekti. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Berkay, Demet Akalın ile yaşadığı saat polemiği hakkında konuşmaktan kaçındı.

YILMAZ ERDOĞAN’DAN ŞAHAN GÖKBAKAR’A DESTEK!

Yeni sezonda Kurşun dizisi ile ekranlarda olan Engin Altan Düzyatan yakın arkadaşı Şahan Gökbakar’ı galada yalnız bırakmadı. Geceye eşi Neslişah Alkoçlar’la katılan Düzyatan, “Yine çok güleceğimiz tahmin ediyorum.” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz yıl Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi ile seyircisiyle buluşan Yılmaz Erdoğan ise Şahan Gökbakar’a destek mesajlarını iletti. Ayrıca galaya katılan isimler arasında Demet Akbağ, Murat Cemcir, Zuhal Topal-Koray Saygıner çifti ve Şahan Gökbakar’ın çektiği Zengo filminin yaratıcısı sosyal medya fenomeni ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu da vardı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu