Recep İvedik 6’dan milyonluk açılış!

8 Kasım'da vizyona giren Recep İvedik 6, 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Her ne kadar ilk 3 günlük oranla serinin diğer filmlerinin gerisinde de kalsa Recep İvedik 6, tüm zamanlarda kasım ayının en iyi çıkış yapan filmi oldu...

Takip Et:

Şahan Gökbakar, sinemada 2 yıl süren sessizliğini Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 6 ile bozdu. En çok izlenen 10 Türk filmi listesinde Recep İvedik serisine ait 4 filmle yer alan Şahan Gökbakar ilk iki sırayı da kimselere bırakmamıştı. 2017 yılında çıkan Recep İvedik 5, yaklaşık 7.5 milyon izlenme oranıyla en çok izlenen Türk filmi olmuştu. Recep İvedik 5’i ise 7 milyon 300 bin izlenme ile Recep İvedik 4 takip etmişti.

KASIM AYINA DAMGA VURDU!

Recep İvedik serisiyle milyonların sempatisini kazanan Şahan Gökbakar, zaman zaman filmleri yüzünden eleştiri oklarının hedefinde de olsa son filmi ile yine rekorlara imza attı. 8 Kasım’da vizyona giren Recep İvedik 6, ilk 3 günde 1 milyon barajını geçmeyi başardı. Bazı kesimler tarafından boykot edilen filme gelen yoğun ilgi Şahan Gökbakar’ın da yüzünü güldürdü. Sosyal medyadan bir açıklama yapan ünlü komedyen, tüm zamanların en iyi kasım ayı açılışına imza attıklarını söyledi. Gökbakar, filmini izleyen seyircisine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Recep İvedik 6, 3 günlük gişe başarısıyla bu yılın en çok izlenen filmi olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Bu yıl vizyona giren Yılmaz Erdoğan’ın imzası olan Organize İşler 2 Sazan Sarmalı ilk 3 günde 900 bin barajını, Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize ise 600 bin barajını geçmişti. Recep İvedik 6 vizyona girmeden önce 2019’un en çok izlenen filmi 4 milyonluk gişesi ile 7. Koğuştaki Mucize olmuştu. Listelerde dengelerin ne şekilde değişeceği ise gelecek günlerde belli olacak.