Magazin

Rap şarkıcılarından Sinan Akçıl’a: “Duruşun olsun!”

Yeni single’ı Goy Goy ile hayranlarının karşısına çıkan Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde gazeteci Cengiz Semercioğlu’nun programına konuk olmuştu. Ünlü popçunun rap müzik ve rapçiler hakkında söylediği sözler büyük yankı uyandırmıştı.

“Rap müzik bir furya. Kalıcı değil geçici olduğunu düşünüyorum. Türk bir rapçi dünyada saygı görmez çünkü imitasyon duruyor, Beykoz’da klip çekip Amerika’da gibi yaşıyorlar” diyen Akçıl, ayrıca Ben Fero’nun geleneksel medyayı reddedip Demet Akalın’ı ile düet yapmasını da eleştirdi.

Ünlü popçunun bu açıklamalarına ‘Ben Fero’ lakaplı rapçi Ferhat Yılmaz, sosyal medya üzerinden cevap verdi. “Bir duruşunuz, ağırlığınız olsun.” ifadelerini kullanan Yılmaz, şunları yazdı:

“Gündem olmak isteyen rapçilere laf atıyor. Tarkan’ın, Sezen Aksu’nun kötülemediği yerde bir de. Müziği geçtim, had bilmediğiniz için, haset dolu olduğunuz için bir Tarkan bir Sezen Aksu olamazsınız ve de olamadınız.Kaç yaşında insanlarsınız. Bir duruşunuz, ağırlığınız olsun. Yazık..”

İşte o paylaşım:

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu