Rana Altıntaş, suskunluğunu Magazinn.com’a bozdu!

ÖZEL HABER- Adı Murat Başoğlu ile aşk dedikodularına karışan Rana Altıntaş, çıkan haberler sonrası ilk kez Magazinn.com'a konuştu...

Takip Et:

Yaklaşık iki yıl önce yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan ve Türkiye gündemine oturan sunucu Murat Başoğlu’nun şu sıralar adı futbolcu Ali Turan’dan iki yıl önce boşanan Rana Altıntaş ile anılıyordu. Hatta ikilinin Altıntaş’ın evli olduğu dönemde de birlikte olduğu iddia edilmişti.

“YAPILAN BÜYÜK BİR AYIP!”

Rana Altıntaş, çıkan haberler sonrası ilk kez Magazinn.com’a konuştu. Altıntaş, yaptığı açıklama “İki yıldır süren düzeyli bir ilişkim var. Bu haber nereden ve nasıl çıktı bilmiyorum. Yayınlanan fotoğraf toplu bir resimden kesip alınmış eski bir görüntü. Sanki poz vermişiz gibi gösterilmeye çalışılıyor.  Bunlar tamamen asılsız haberler. Avukatım zaten gerekli işlemleri başlattı. Yapılan büyük bir ayıp, bir de eski eşimin (Ali Turan) adını kullanıyorlar. Benim eski eşimle de mahkeme yasağım var. Anlam veremediğim üzücü bir durum. Nasıl ve nereden ya da kimlerin bunu çıkardığını hala anlamaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

(Hilmi Elitez/Magazinn.com)