Ramo yükselmek için değil yok etmek için savaşıyor!

Takip Et:
Ramo yükselmek için değil yok etmek için savaşıyor!
Ramo yükselmek için değil yok etmek için savaşıyor!

Ramo dizisi ikinci sezona mükemmel başladı.Reytinglerini yükselten dizi, Cuma akşamları için aradan sıyrılabileceğini gösterdi. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’i başrolde buluşturan Ramo dizisinin 13. kısmı da coşkuyla bekleniyor. Dizinin yeni kısmında neler yaşanacak?

Show TV’nin hoşlanılan dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 13. kısım 2. tanıtımı yayınlandı. Ramo’nun Adana’dan gelen koltuğunu ateşe verirken “Yükselmek için değil yok etmek için savaşacağız!” sözleri İstanbul’da başlatacağı savaşta gözünün ne kadar kara olduğunu gösteriyor.
Taner içimizdeki adiyi buldum diyerek Sibel’in kafasına silah yaslarken, olacaklar büyük merak uyandırıyor.

RAMO 12. KISIMDA NELER OLDU?

Ramo ve Sibel’in tuzağa düştüğü anlarda büyük bir patlama reelleşti. Süleyman’ın otomobilindeki bombanın patlaması neticeyi Neco ve Süleyman yaşamını kaybederken, Ramo ve Sibel de yaralandı.
Hamleden 3 ay sonra patlamadan dolayı yargılanan Ramo’nun duruşmasında, olayın tek görgü şahidi olan Sibel’in, dedesini ve kardeşini öldüren şahsın Ramo olduğunu açıklaması herkesi şoke etti. Sibel’in hıyaneti Ramo’yu sanki tahribe uğratırken, duruşma neticesinde Ramo 30 sene ceza aldı. Ramo’nun mapusa girmesiyle tüm ailesi de Adana’dan sürgün edilerek İstanbul’a taşındı.

Sibel’in ihanetinin arkasıki reel ise apayrı çıktı.
Ramo, Sibel’in hıyanetine inanmak istemezken, Sibel cezaevine gelip boşanma kağıtlarını verdi. Cihangir’i polise verip, Ramo’yu kurtarmak isteyen Sibel istihbaratla uyuşma yaptı. Ramo cezaevindeki üçüncü senesinde çıkmak için büyük tasarısını uygulamaya başladı. Cihangir’e erişemeyen Sibel, Hanlı ailesine girebilmek için Taner Hanlı’nın evlenme önerisini kabul etti.

Cezaevinden kaçarak Yavuz’un karşısına çıkan Ramo, elinde bulunan ses kayıtlarıyla Yavuz’u köşeye sıkıştırdı.
Taner ve Sibel’in evleneceğini dinleyen Ramo düğünü tazyike, finalde büyük karşılaşma asıllaştı. Cihangir, Ramo’nun karşısına çıktı. İkilinin karşı karşıya geldiği anlarda soluklar yakalanırken, Ramo’nun vereceği çaba şimdiden büyük coşku uyandırdı.

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Hakikat, Bora Cengiz, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.