Medya

Ramo dizisinden bir oyuncu gitti, bir başkası geldi

Show TV’de yayınlanan Ramo dizisi, yeni sezona süratli bir giriş yapmıştı geçtiğimiz haftalarda. Geçtiğimiz sezon Adana’da başlayan öykü, bu sene İstanbul’da devam ediyor. Diziyi izleyenler ilk sezonda Cihangir karakterini merak ediyordu. Öykünün İstanbul’daki ayağında Cihangir ortaya çıktı.

Galibiyetli oyunculuğuyla rol aldığı her yapımda noktaya değinen ve oynadığı karakterleri fenomen haline getiren Olgun Şimşek, Ramo’da Cihangir karakterini oynuyor.
Sanki us oyunlarıyla hep bir adım öne geçmeye başladı.

Sibel Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı ve BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen kısmında bir oyuncunun sürpriz vefatı çok donakaltmıştı.

Cihangir’in oğlu Taner’in bazı reellere erişmesi ve Sibel’in hıyanetini ortaya çıkarması üzerine Ramo son anda yetişip Sibel’i kurtarmış ve Taner’i bir yere çarpmıştı.
tv100’de Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre Atakan Çelik diziye katılıyor. Kimi oynayacağı öğrenilmiyor ama misafir oyuncu olarak geleceği ifade edilmekte. Çelik, Çok Hoş Hareketler Bunlar 2’de rol almakta.

Ramo’nun yeni kısım mevzusu şöyle:

Ramo’nun Köksal’la çalıştığından şüphelenen Cihangir, ona öyle bir oyun oynar ki, Ramo’nun bu oyundan sağ çıkması neredeyse ihtimalsizdir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu