Ramo dizisinde kimse bunu beklemiyordu!

Takip Et:
Ramo dizisinde kimse bunu beklemiyordu!
Ramo dizisinde kimse bunu beklemiyordu!

Show TV’nin hoşlanılan dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 15. kısım tanıtımı yayınlandı. Aksiyonun sürat kesmediği coşku dolu tanıtımda Cihangir’in Ramo’ya verdiği vazife merak uyandırıyor. Sibel ve Fidan’ın sarılıp gözyaşı döktükleri anlar ise izleyenleri derinden etkiliyor. Ramo’nun Sibel için açıkladığı sözler, “Ramo, Sibel’den vaz mı geçiyor?” sorusunu uslara getiriyor. Dizide  Ramo’nun Sibel’den vazgeçmesini kimse beklemiyor…Acaba böyle bir ters köşe mi var?

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Reel, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.
Ramo’yu gitmeye ikna edebilmek için başına bir silah yaslayınca Ramo naçar Sibel’i almadan evden çıkmak zorunda kaldı. Sibel, kurtulmak için kendini omzundan bir yerinizi incitti. Hanlı ailesi, Taner’in vefatıyla büyük bir tahrip yaşarken Cihangir, oğlunun katilini peşine düştü. Tüm iş yaptığı adamları ve Ramo’yu evine getirtti.

Oğlunun katili bulunana kadar tam işleri durdurma kararı alan Cihangir masada büyük bir sıkıntılılığa neden oldu. Görüşmenin sonunda herkes giderken Cihangir, odada özel olarak Ramo’yla konuşmak istedi.
Nehir’in desteğiyle Cihangir’in evinden dağılan Ramo, peşine takılan adamların hepsiyle tek başına çaba ederek kurtuldu. Vahap, Ramo ve Yavuz’a, Taner’in yanına giderken çekilen görüntüleri gösterdi.

Ramo’dan Cihangir’i öldürmesini aksi takdirde görüntüleri Cihangir’e vereceğini açıkladı.
Yavuz, Vahap’ı bir yerinizi incitti. Vahap son soluğunu verirken eve yerleştirdiği bomba tertibatını patlattı.

Bomba tertibatlı evden çıkabilen Ramo, patlamadan evvel son anda Doğu’nun da yaşamını kurtardı. Zekice tasarısıyla Ramo, Yavuz’un da desteğiyle Cihangir’in maksadı olmaktan kurtuldu. Tüm olanlardan sonra Vahap’ın ailesini öldüreceğinden şüphelenen Ramo, Cihangir’in peşine düştü. Solukları kesen kısmın finalinde “Ramo, Cihangir’i durdurabilecek mi?” suali büyük merak uyandırdı.

.