Medya

Ramo dizisinde hiç beklenmedik gelişmeler var!

İkinci sezonuyla ekrana dönüş yapan Ramo dizisinin yenilenen öyküsü çok hoşlanıldı. Özellikle de Çağatay Tosun’un dizinin rejisörlüğünü yapmaya başlaması ile beraber öykünün daha da tesirli biçimde sunulduğu gözlemleniyor. Murat Yıldırım da “izlemeyen üzülür” diyerek ikinci sezonun çok değişik olacağını açıklamıştı. Yıldırım’ın dediği de çıktı ve Ramo’nun geçtiğimiz hafta yayınlanan 11. kısmı büyük alaka baktı. Dizinin reytingleri de harika geldi.

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 13.
Ramo, ona öyle bir öneri sunar ki Cihangir hiç düşünmeden canını affettiği gibi dokunulmazlık ve İstanbul’da iş yapma izni de verir.

Sibel içinse dönüş yoktur artık, o kendi cehennemini kendi yaratmış ve Cihangir’in evine bir köle gibi girmek zorunda kalmıştır. Öbür yandan Taner’in de Ramo’nun peşini bırakmaya gayeyi yoktur. Düğününü mahveden bu adamın cezaevinden nasıl çıktığını da merak eden Taner’in araştırmaları hem Ramo’yu hem de ona destek eden Yavuz’u iyice köşeye sıkıştırır.

Ramo’dan habersiz ona destek etmeye çalışan Sibel’in ise başı ölümcül bir belaya girer.
Herkes endişeyle ne yapacağını düşünürken Ramo’nun bunların hiçbirine boyun eğmeye hedefi yoktur. Şimdi ölümcül bir serüven Ramo’yu bekliyordur.

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Hakikat, Bora Cengiz, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu öğleden sonra saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu