Medya

Ramo dizisinde heyecan yüksek, cesaret ön planda!

Show TV’nin hoşlanılan dizisi Ramo, bu akşam 16 Ekim Cuma izleyicilerle 16. kısmıyla buluşacak. Dizinin yeni kısmında hem aksiyon hem de cesaretin örneklerini bakacaksınız. Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 16. kısmında Ramo’nun tasarıyı işlemiştir ama paralarını aldığı Kürşat’ın vakanın peşini bırakmaya hiç hedefi yoktur.

Cihangir’in işaretiyle Ramo ve ailesinin peşine düşen Kürşat, Ramo için büyük bir tehdittir artık. Geri sayım başlamış, Ramo’nun ailesini kurtarması için fitil ateşlenmiştir.
Sibel, Nehir’i Ramo’yla aralarında bir şey olmadığına dair ikna etmeye çalışırken Ramo için açıkladığı şey Nehir’i korkuya düşürür.

Ramo ve ailesini yok etmek için İstanbul’un altını üstüne getiren Kürşat ise hiç beklemediği bir anda Ramo’yu karşısında tespit eder. Ramo’nun bu yiğit eylemi Cihangir’i dahi afallatacak cinstendir.

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Asıl, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, bu öğleden sonra saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu