Medya

Ramo dizisinde Devrim Özkan karmaşası! İzleyici tepkilere başladı!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Show TV’de dün akşam 15. kısmı yayınlanan Ramo dizisi, yeniden coşku ve aksiyon dolu sahnelerle izleyenleri ekrana kilitledi. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrolünde oynadıkları dizide, Cihangir’i alt etmek için uslu tasarılar kuran Ramo, istemediği gidişatların da içine düştü yeniden.

Ramo’nun onu kurtarmak için kendisini ateşe attığını öğrenmemesi için Sibel elinden geleni yaparken, hakikati Fidan’a anlatmak zorunda kaldı.

Sibel’in bir koşulla bu servetten vazgeçeceğini 16. kısım tanıtımını baktık. Onun koşulunu merak eden izleyici, en çok da Ramo’nun ailesini Kürşat’ın elinden kurtarmak için verdiği büyük çaba için şimdiden bekleyişe başladı.

Yeni kısım tanıtımında Devrim Özkan’ın oynadığı Nehir karakteri ile Ramo’yu ateş altında bakıyoruz. Ramo, bir yandan adamlarla çatışırken, ustalıklı bir biçimde Nehir’i de gözetiyor.
kısım fragmanı:

Çünkü daha ilk kısımdaki düğün sahnesinde Ramo’ya bakışından anlaşılmıştı. Sibel ve Ramo arasındaki büyük aşkın bitmediğini öğrenen ve onları bakan Nehir, şimdilik gizemlerini taşıyor. Ancak Nehir’in gitgide Ramo’ya içten içe aşık olmaya başladığı da bakılmakta.
Olasılık da şimdiden dizinin izleyicilerini germeye başlamış! Sosyal medyada yapılan yorumlarda Sibel’in Ramo için verdiği gayretten sonra Nehir’e aşık olması gibi bir olasılığı düşünmek dahi istemiyor izleyici.

Dizinin en suçsuzlarından birisi olan Nehir karakterinin Ramo’nun kalbini olasılığı da büyük. Dolayısıyla sosyal medyada başkaldırı dalgası başladı dahi!

İşte o yorumlardan kimileri:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu