Medya

Ramo dizisinde büyük şok, başrol oyuncusu vuruldu!

Ramo dizisinde işler yolunda. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’i başrolde buluşturan dizinin yeni kısmı yeniden aksiyon dolu… Dizinin 16.kısmından yeni görüntüler yayınlandı. Ramo’nun bir yerinizi incitildiği anlar şoke edecek…

Show TV’nin hoşlanılan dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 16. kısım 2. tanıtımı yayınlandı. Cihangir’in adamlarının hücumuna uğrayan Ramo’nun bir yerinizi incitildiği tanıtım izleyenleri şoke ediyor. Türk dizilerinde en aşina reel ‘başrol oyuncuları can vermez’… Ramo da bu cendereden bir biçimde çıkacaktır.
Vahap’ın kurduğu tuzak suratından yaşanan patlamada Ramo’nun, Doğu’nun yaşamını kurtarması Cihangir’i kuşkuya düşürdü. Ramo’nun, Köksal’la çalıştığından şüphelenen Cihangir, Ramo’ya büyük bir oyun oynadı. Kürşat’a karşı bir vazife vererek Ramo’dan ucunda vefat olan bir işe kalkışmasını istedi.

Pompacılar desteğe lüzumu olan çocukları, onlara güçle hırsızlık yaptıran Kudret’in elinden kurtararak İstanbul’daki bir haksızlığa daha müdahale etti.
Pompacılar, Kürşat’ın paralarına el koyarken öte yandan bu misyonun içinde Doğu’nun da olması Ramo’yu hiç istemediği bir noktaya getirdi.

Finalde Kürşat’ın adamlarının, misyon sırasında Doğu’yu gördüğünü açıklayan Cihangir, Ramo’dan Doğu’yu öldürmesini istedi. Köksal’a oğlunu gözeteceğine dair söz veren Ramo, tetiği sürükleyebilecek miydi?

Yapımcılığını BKM’nin, rejisörlüğünü M.Çağatay Tosun’un, senaryoculuğunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Reel, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni kısmıyla Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu