Medya

Ramo dizisi her bölümde çıtayı daha da yükseltiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’i başrolde buluşturan Ramo dizisi sanki ilk sezon hiç yaşanmamış gibi, sanki yeni başlamış gibi mükemmel bir tempo yakalattı. Dizinin Adana’da çekilen ve temennilerin altında kalan kısımlarından sonra ikinci sezon usları aldı desek yanlış olmaz. Cihangir karakteriyle Olgun Şimşek’in diziye pozitif bir katkı yaptığını da açıklamak yanlış olmayacaktır.

Rejisör Çağatay Tosun’un el attığı Ramo dizisinin ikinci sezonu öyle tesirli sahnelerle ilerliyor ki, izleyiciler ilk sezonda bulamadıkları çoğu zaman şeyi yeni dönemde ekranda bakmanın mutluluğunu yaşıyor.
Dizinin takımı yoğun bir tempoda çalışıyor. Sahnelerin reelci olması için sette her ince detay düşünülüyor.


Murat Yıldırım’ın dediği gibi “İzlemeyen çok şey kaçırır, çok üzülür”… Ramo dizisinin 13. kısmına yönelik de izleyicilerin çok pozitif dönüşleri oldu. Şimdi ise 14. kısım coşkuyu yaşanıyor. Yeni kısımdan ilk fragman yayınlandı.

Cihangir, “Oğlumun toprağı soğumadan Ramo’nun işi bitecek!” sözleriyle Taner’in intikamını alacağını gösterirken, aksiyon dolu soluk kesici sahneler coşkuyu artırıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu