Medya

Ramo 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir Kürşat’ı Öldürüp Ramo’yu Yaralıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Ramo, 16. yeni kısmıyla 16 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ramo, Doğu’nun kafasına yasladığı silahın tetiğine basar. Cihangir, Ramo’ya Kürşat’ın mülklerini onun patlattığını bildiğini ve ailesinin riskte olduğunu açıklar. Ramo, hemen ailesine haber verir. Ramo, Kürşat’ın adamlarıyla büyük bir çatışmaya girer. Kürşat ve adamları Ramo’nun kafasına silah yasladıkları sırada ona, yakında Cihangir’in hakikat suratını herkesin bakacağını, savaşın kapıda olduğunu açıklar.
Sibel ise, Cihangir’e bir koşulu olduğunu açıklar. Ramo 16. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Cihangir, Kürşat’ı öldürüp Ramo’yu ağır yaralıyor.

Cuma Dizileri 2020

Cihangir Kürşat’ı Öldürüp Ramo’yu Yaralıyor!

Ramo 16. kısım 2. fragmanında; Kürşat, Ramo’ya silahını sürüklediği sırada ona parasının yanmadığını kendisinde olduğunu açıklıyor. Kürşat, silahını indiriyor. Cihangir, Doğu’yu kızı Nehir ile evlendirmek istiyor.
Ramo, Yavuz’la konuşup ona Kürşat’ın mı yoksa Cihangir’in mı yanında olacağını soruyor. Bunun ne demek olduğunu sorunca Ramo, savaşın kapıda olduğunu açıklıyor. Kürşat, Ramo’ya kimsenin çözemediği Kaman sırrını çözerse diye söze başladığında silahlar patlıyor ve bir yere çarpılıp can veriyor. Ramo ise, omuzunda ağır yaralanıp yere yığılıyor.

İşte Ramo 16. kısım 2. fragmanı….

 

RAMO 15.
Sibel, halasının telefonundan Ramo’yu arayıp Cihangir’in evine döneceğini açıklar. Öyle olunca Ramo, Cihangir’i öldürmekten vazgeçer. Cihangir, Ramo’nun o patlamada Doğu’yu kurtarmasından onun Köksal’ın oğlu olduğunu bildiğini düşünmeye başlar. Emin olmak içinde Rayo’dan Kürşat’ın mülklerini alıp kendisine getirmesini ister.

Limandaki çöp toplayan çocuklara Kudret adında bir adamın güçle hırsızlık yaptırdığını bilen Ramo, adamın karşısına çıkıp o çocukları rahat bırakmazsa karşısında kendilerini bulacağını açıklayıp onları oradan yollar.
Yavuz, Kürşat’la bir otelde can veren Vahap’ın yerine kimin geçeceğini konuşmak için buluşur.

Ramo’nun adamı vale kılığında Kürşat’ın otomobilini alır. Kürşat’ın adamları onun arabasını bakınca onun geldiğini düşünür. Silahlarda patlayınca Kürşat beye bir hamle olduğunu düşünüp ambardan uzaklaşırlar. O sırada 20 milyon doların bir milyonunu vasıtaya koyarlar ve geri kalan 19 milyon doları çöp konteynırına gizlerler.

Parayı Ramo, Doğu’ye teslim eder.
Öbür paralar ise çöp toplayan çocuklarla beraber bulunup taşınır. Cihangir, paraların yanmasından sonra Doğu’nu hesabını kesmek için onun başına Ramo’nun önünde silahını yaslar. Sonra yapamayacağını açıklayıp Ramo’dan doğuyu bir yerinizi incitmesini ister.

Ramo 16. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ramo Kürşat’la Cihangir’e Karşı Mı Birleşecek?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu