Ramo 15. bölüm tanıtımı

Takip Et:
Ramo 15. bölüm tanıtımı
Ramo 15. bölüm tanıtımı

2020 senesinin başında ilk kısmıyla Show Tv‘de yayımlanmaya başlayan Ramo, büyük bir coşkuyla takip edilmeye devam ediyor. Koronavirüs pandemisinden  dolayı 11. kısmıyla sezon finali yapan dizi, geçtiğimiz haftalarda 12. kısmıyla beraber ekranlara geri döndü. Dizinin 15.kısım tanıtımı ise resmi YouTube sayfası üzerinden paylaşıldı.

Senaryosu Yılmaz Şahin’e ait olan dizinin başrollerinde; ”Isyankar”, ”Aşk ve Ceza” gibi yapımlarda yer almış Murat Yıldırım ve ”Diriliş Ertuğrul” ile tanınan Esra Bilgiç bulunuyor.
kısmında neler oldu?

Ramo, Sibel’i kurtarmıştır ancak Taner’in can vermesi İstanbul’daki tam dengeleri altüst etmiştir. Cihangir, oğlunun katili bulunana kadar tüm işlerini durdurmaya karar verir. Cihangir’in bu kararı ise onunla iş yapanların başka bir deyişle özellikle Vahap’ın canını sıkar. Öbür yandan da Taner’in ölümüyle alakalı tam oklar Ramo ve Sibel’i göstermektedir. Cihangir, tam adamlarıyla beraber Ramo’nun üzerine yürürken Ramo’nun kendi ve Sibel’in canını kurtarması için kısıtlı zamanı vardır.

Cuma günü yayımlanacak yeni kısmın fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

.