Ramo 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Cihangir’i Öldürecek Mi?

Takip Et:
Ramo 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Cihangir’i Öldürecek Mi?
Ramo 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Cihangir’i Öldürecek Mi?

Show Tv’nin büyük bir coşkuyla izlenen dizisi Ramo, 14. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Cihangir, oğlunu toprağa gömdükten sonra onu öldürenin Ramo olduğundan şüpheleniyor. Onu, getirtip helvasını yedirmeye çalışırken, Mahir komiser geliyor. Nehir’in de desteğiyle oradan çıkmayı başarıyor. Ramo, Yavuz ile beraber bir tasarı kuruyor ve Cihangir’in oğlunu öldürenin Vahap olduğuna inandırıyor. Kral olma tasarısıyla tuzağa düşen Vahap’ı Yavuz öldürüyor.
Ramo, Yavuz’a Cihangir’i öldüreceğini açıklıyor. Ramo, Cihangir’i öldürecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Ramo Cihangir’i Öldürecek Mi?

Ramo dizisinin 15. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Ramo, Taner’i öldürdükten sonra, kimse şüphelenmesin diye Sibel’de kendisini omzunu bir yere çarpıyor. Cihangir, Sibel’i yaralı bir biçimde eve getiriyor. Yavuz, Sibel’le Ramo’yu telefonda fikir.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Cihangir, oğlunu öldürenin Ramo, olduğunu düşünerek adamlarına onu getirmelerini istiyor. Ramo, cezaevinde Rüstem’in anlattıkları usuna geliyor. Cihangir, Ramo’ya can vermeden evvel kendi helvasını yedirmek istiyor. Ramo, oradan sağ çıkamayacağını bildiği için, temkinli davranıyor. O sırada Cihangir, karısının Sibel’i öldüreceğini biliyor. Ramo, fırsatı değerlendirip gözetmeleri alt ederek odadan çıkmayı başarıyor.

Onların yanına gidip, Sibel’in Taner’le beraber kendisini öldürmeye çalıştığını açıklayarak onu kurtarıyor.
Yavuz, gözetmelere onu içeri almalarını istiyor. O fırsatı değerlendiren Ramo, evden çıkmaya çalışıyor. Onun suçsuz olduğuna inanan Nehir, Ramo’yu otomobiline alıp evden çıkarıyor.

Ramo, Yavuz’la beraber bir tasarı yapıyor. Evvel Vahap’a kendisini inandırmak için Ramo’nun abisi Hasan’ı onun gözü önünde öldürmüş gibi yapıyor. Sonra, Ramo’yu Cihangir’e verecek bir tasarı daha yapıyor. Cihangir, Ramo’nun kıskıvrak yakalandığını düşünüp adamlarıyla beraber oraya gidiyor.
Elindeki bomba pimini sürükleyen Vahap, orayı havaya uçuruyor. Ramo, son anda Doğu’yu kurtarıyor.

Cihangir, Vahap’ı cebinden çıkan telefonla oğlunu öldürenin o olduğunu varsayıyor. Doğu’nun yaşamını kurtardığı içinde Ramo’yla el sıkışıyor. Ramo, Yavuz’a Cihangir’i öldüreceğini açıklıyor. Cihangir’in taşıtına yakınlaşan Ramo, onu bir yerinizi incitmek için silahını hazırlıyor.

 Ramo 14. Kısım 2.