Medya

Ramo 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Doğu’yu Öldürmesini İstiyor!

Show Tv’nin büyük bir coşkuyla izlenen dizisi Ramo, 15. yeni kısmıyla yarın akşam ekranda olacak. Dizinin yeni kısmında; Cihangir, Ramo’dan Kürşat’ın mülklerini patlatmasını ister. Ramo, cezaevindeki ağabeyinin dedikleri usuna gelir ve Cihangir’in kendisinden şüphelendiğini anlar. Ramo, Cihangir’in önerisini kabul eder. Öte yandan Cihangir’in karısı Yavuz’dan Sibel’i öldürmesini ister. Yavuz, gidişatı Ramo’ya anlatır. Ramo ise, Sibel’i gözünden gönlünden çıkarttığı ve artık onu gömdüğünü açıklar.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Cihangir, Ramo’dan bu seferde Doğu’yu öldürmesini istiyor.

Cuma Dizileri 2020

Cihangir Ramo’dan Doğu’yu Öldürmesini İstiyor!

Ramo 15. kısım 2. fragmanında; Cihangir, Ramo’yu imtihandan geçirmeye başlıyor. Ona ilk misyon olarak Kürşat’ın mülklerini patlatmasını istiyor. Büyük titizlikle kusur yapmadan bu vazifeyi yerine getirmeye çalışan Ramo’yu ikinci bir imtihan bekliyor.
Ondan Doğu’yu öldürmesini istiyor. Ramo, Doğu’nun kafasına silahını yaslıyor.

İşte Ramo 15. kısım 2. fragmanı….

"Sırtını yasladığın o eforu yerle bir edeceğim!"#Ramo'nun yeni fragmanı yayında! pic.twitter.com/KtiCRcOlv9

— RAMO Dizi @ramodizishowtv October 7, 2020

RAMO 14.
Ramo, cezaevinde Rüstem’in anlattıkları usuna gelir. Cihangir, Ramo’ya can vermeden evvel kendi helvasını yedirmek ister. Ramo, oradan sağ çıkamayacağını bildiği için, temkinli davranır. O sırada Cihangir, karısının Sibel’i öldüreceğini bilir. Ramo, fırsatı değerlendirip gözetmeleri alt ederek odadan çıkmayı başarır.

Onların yanına gidip, Sibel’in Taner’le beraber kendisini öldürmeye çalıştığını açıklayarak onu kurtarır. Mahir komiser soruşturma için gelir.
O fırsatı değerlendiren Ramo, evden çıkmaya çalışır. Onun suçsuz olduğuna inanan Nehir, Ramo’yu otomobiline alıp evden çıkarır.

Ramo, Yavuz’la beraber bir tasarı yapar. Evvel Vahap’a kendisini inandırmak için Ramo’nun abisi Hasan’ı onun gözü önünde öldürmüş gibi yapar. Sonra, Ramo’yu Cihangir’e verecek bir tasarı daha yapar. Cihangir, Ramo’nun kıskıvrak yakalandığını düşünüp adamlarıyla beraber oraya gider. Yavuz, Vahap’ı ve adamlarını öldürür.
Ramo, son anda Doğu’yu kurtarır.

Cihangir, Vahap’ı cebinden çıkan telefonla oğlunu öldürenin o olduğunu varsayır. Doğu’nun yaşamını kurtardığı içinde Ramo’yla el sıkışır. Ramo, Yavuz’a Cihangir’i öldüreceğini açıklar. Cihangir’in taşıtına yakınlaşan Ramo, onu bir yere çarpmak için silahını hazırlar.

 Ramo 15. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Kürşat’ın Mülklerini Patlatmasını İstiyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu