Ramo 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Kürşat’ın Mallarını Patlatmasını İstiyor!

Takip Et:
Ramo 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Kürşat’ın Mallarını Patlatmasını İstiyor!
Ramo 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Kürşat’ın Mallarını Patlatmasını İstiyor!

Show Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Ramo, 15. yeni kısmıyla 9 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son kısmında; Cihangir, oğlunu toprağa gömdükten sonra onu öldürenin Ramo olduğundan şüphelenir. Onu, getirtip helvasını yedirmeye çalışırken, Mahir komiser kazanç. Nehir’in de desteğiyle oradan çıkmayı başarır. Ramo, Yavuz ile beraber bir tasarı kurar ve Cihangir’in oğlunu öldürenin Vahap olduğuna inandırır. Kral olma tasarısıyla tuzağa düşen Vahap’ı Yavuz öldürür.
Ramo, Yavuz’a Cihangir’i öldüreceğini açıklar. Ramo, 15. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Cihangir, Ramo’dan Kürşat’ın mülklerini patlatmasını istiyor.

Cuma Dizileri 2020

Cihangir Ramo’dan Kürşat’ın Mülklerini Patlatmasını İstiyor!

Ramo 15. kısım 1. fragmanında; Cihangir, Ramo’dan Kürşat’ın mülklerini patlatmasını istiyor. Ramo, cezaevindeki ağabeyinin dedikleri usuna geliyor.
Ramo, Cihangir’in önerisini kabul ediyor. Öte yandan Cihangir’in karısı Yavuz’dan Sibel’i öldürmesini istiyor. Yavuz, gidişatı Ramo’ya anlatıyor. Ramo ise, Sibel’i gözünden gönlünden çıkarttığı ve artık onu gömdüğünü açıklıyor.

İşte Ramo 15. kısım 1. fragmanı….

"Gömdüm artık Sibel'i…"#Ramo'nun 15 kısım fragmanı yayında! pic.twitter.com/ghHqVxd4bZ

— RAMO Dizi @ramodizishowtv October 4, 2020

RAMO 14.
Ramo, cezaevinde Rüstem’in anlattıkları usuna gelir. Cihangir, Ramo’ya can vermeden evvel kendi helvasını yedirmek ister. Ramo, oradan sağ çıkamayacağını bildiği için, temkinli davranır. O sırada Cihangir, karısının Sibel’i öldüreceğini bilir. Ramo, fırsatı değerlendirip gözetmeleri alt ederek odadan çıkmayı başarır.

Onların yanına gidip, Sibel’in Taner’le beraber kendisini öldürmeye çalıştığını açıklayarak onu kurtarır. Mahir komiser soruşturma için gelir.
O fırsatı değerlendiren Ramo, evden çıkmaya çalışır. Onun suçsuz olduğuna inanan Nehir, Ramo’yu otomobiline alıp evden çıkarır.

Ramo, Yavuz’la beraber bir tasarı yapar. Evvel Vahap’a kendisini inandırmak için Ramo’nun abisi Hasan’ı onun gözü önünde öldürmüş gibi yapar. Sonra, Ramo’yu Cihangir’e verecek bir tasarı daha yapar. Cihangir, Ramo’nun kıskıvrak yakalandığını düşünüp adamlarıyla beraber oraya gider. Yavuz, Vahap’ı ve adamlarını öldürür.
Ramo, son anda Doğu’yu kurtarır.

Cihangir, Vahap’ı cebinden çıkan telefonla oğlunu öldürenin o olduğunu varsayır. Doğu’nun yaşamını kurtardığı içinde Ramo’yla el sıkışır. Ramo, Yavuz’a Cihangir’i öldüreceğini açıklar. Cihangir’in vasıtasına yakınlaşan Ramo, onu bir yerinizi incitmek için silahını hazırlar.

 Ramo 15. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Cihangir’i Öldürecek Mi?.